V dohrávce patnáctého kola okresního přeboru se na stadionu AC Start střetla Slavia Junior a Zřídla Kyselka. Nakonec se z vysokého vítězství 7:2 radovali hráči Kyselky.

Hráči Slavie nastoupili od úvodních minut pouze v osmi hráčích, a toho dokázali hosté z Poohří brankově využít. Poprvé hnul ukazatel skóre kyselský mladíček Hlaváč, který zařídil svému týmu proti oslabené Slavii povinné vedení. Pak se Kyselka dlouho nemohla proti oslabenému soupeři střelecky prosadit. Až ve 20. minutě přidal druhý gól Kyselky Beneš. O patnáct minutek později pak přidal třetí trefu hostů Blahník. To už však hrála Slavia kompletní. I ona se dočkala brankové radosti, když se za ni zapsal ve 38. minutě do střelecké listiny ze značky pokutového kopu Godža.

Po změně stran pak přidala Slavia na obrátkách, ale sporadicky to byla ona co inkasovala, když v 55. minutě navrátil hostům tříbrankové vedení taktéž ze značky pokutového kopu Beneš.

Další penalta se kopala pro změnu v 65. minutě, když byl úspěšný exekutor v dresu Slavie Roman Bílý. Závěr utkání však vyšel lépe fotbalistům Kyselky.

V 74. minutě zvýšil náskok hostů přesnou ranou Svatoš, o čtyři minutky se pak střelecky prosadil i jeho spoluhráč Cupal. Vše pak uzavřel v podobě sedmé branky opět Svatoš.

Slavia Junior – Kyselka 2:7

Branky: 38. Godža (PK), 65. Roman Bílý (PK) – 5. Hlaváč, 20. Beneš, 35. Blahník, 55. Beneš (PK), 74. Svatoš, 78. Cupal, 82. Svatoš. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Suchan. ŽK: 1:0. Diváci: 40.