Do utkání naskočily lépe karlovarské fotbalistky, které si postupem času vytvořily nejen stálou převahu, ale také brankové příležitosti. Jenže bez brankového efektu. Ve druhé minutě mířila z hranice šestnáctky kousek vedle karlovarská kapitánka Stojkovičová a na stejné vlně se vezla i Patakiová.

Ve 27. minutě pak spálila největší brankovou příležitost hostů v první půli Patakiová, a když se střelecky nezadařilo ani dalším karlovarským hráčkám Kulované a Stojkovičové, šlo se do šaten o poločasové přestávce bez změny ukazatele skóre. Navíc byla v závěru prvního dějství vyloučena po druhé žluté kartě domácí Majdčinská. Karlovaračky tak čekala ve druhém pokračování dlouhá přesilovka.

Jenže po změně stran se domácí družstvo zabetonovalo před svou šestnáctkou, a naopak hostující družstvo tak mělo pětačtyřicet minut na to, aby našlo gólový recept na ´prešovský beton´ v podání fotbalistek Krupky. Ten našla až v 63. minutě kapitánka Stojkovičová, která si na hranici velkého vápna vyměnila několik přihrávek s Toporovou, a nakonec její rána poprvé, a jak se ukázalo, i naposled rozvlnila síť za zády krupské gólmanky Vosáhlové.

V 66. minutě se pak síly na hřišti srovnaly, když se tentokrát předčasně poroučela pod sprchy karlovarská Čepilová. Do konce duelu se však nic podstatného nezměnilo, a hráčky z lázeňského města si tak odvezly veledůležité vítězství.

Krupka – 1.FC K. Vary 0:1

Branka: 63. Stojkovičová. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (Majdčinská, Čepilová). Diváci: 30.
1.FC Karlovy Vary: Hájková – Bartošová, Toporová, Čepilová, Hricová – Kocková, Kulovaná, Stojkovičová, Vagingerová – Glosová, Patakiová. Trenér: J. Tomek mladší.
Krupka: Vosáhlová – Hroudová, Felgenhauerová, Matějková, Dražanová – Majdčinská, Česká, Falckrábová, Puravcová – Reinová, Mayerová. Trenér: Milan Kříž.