Fotbalistky karlovarského 1.FC na závěr uhrály v domácím prostředí v Dalovicích nerozhodný výsledek 1:1 s Mladou Boleslaví. Nakonec tedy Karlovaračky braly ve druhé lize konečnou sedmou pozici.

Samotné utkání s Boleslaví měly lépe rozehrané fotbalistky Karlových Varů, které vedly po prvním poločase po brance z kopaček Ivety Stojkovičové. Po změně stran však hráčky hostí rychle vyrovnaly gólem Skřivánkové. I přesto, že si oba týmy ještě vytvořily několik šancí, branka už nepadla.

1.FC K. Vary – Mladá Boleslav 1:1

Branky: 14. Stojkovičová – 46. Skřivánková. Poločas: 1:0. 1.FC K. Vary: Hájková – Slavíková, Kulovaná, Bartošová, Tůmová – Janochová, Čepilová, Stojkovičová, Kalivodová – Brožovský, Sladkovská (stř. Patakiová). Trenér: Ladislav Brož. Další výsledky: Rakovník – Postoloprty 6:1, Dukla – Příbram 10:1, Krupka – Stará Lysá 3:2, Zlíchov – Měcholupy 0:5, Liberec – Teplice 2:0.