„Osmdesát procent zápasu jsme drželi míč, ale domácí vsadily na brejky, ze kterých se gólově prosadily,“ kroutil nevěřícně hlavou nad efektivitou hráček Brňan karlovarský trenér Marian Štycha.

Velké problémy dělala hráčkám z lázeňského města především Pazourová, která zařídila svému týmu v první části utkání dvoubrankový náskok.

„Sice si dokážeme vypracovat spoustu šancí, ale nedokážeme je proměnit,“ zoufal si karlovarský trenér.

Zpět do zápasu navrátila Karlovy Vary kapitánka Bartyzalová, která snížila na rozdíl jedné branky ze značky pokutového kopu. Slávistky však i vyrovnaly, když se do střeleckých statistik zapsala Patakiová.

FC Slavia Karlovy Vary.
Zklamání přinesl do kabiny Slavie gólem v nastavení Beňo

„Dokázali jsme vstřelit kontaktní gól, pak srovnat, a dokonce otočit skóre na 2:3,“ připomněl dokonalý obrat, který zařídila v podobě třetí branky Vagingerová.

Z vedení se však neradovaly slávistky dlouho, když začala gólově úřadovat brňanská Pazourová, která nasměrovala svůj tým dalšími dvěma zásahy k premiérové výhře.

„Po vyrovnání se naše hra sesypala jako domeček z karet. Nedokázali jsme gólově odpovědět, a že šancí jsme na to měli dost,“ smutně poznamenal Štycha. Slávistky tak uzavřely základní část divizní soutěže porážkou. Před sebou mají nadstavbovou část, kterou zahájí příští víkend, přesněji v neděli 10. dubna v Souši.

„Musíme vše zlepšit, a to od základu, čeká nás hodně práce, ale věřím, že se kýžené ovoce dostaví,“ stále věří v lepší časy trenér Slavie.

ČFK Brňany – FC Slavia Karlovy Vary 6:3 (2:1). Branky: 17., 30. , 55. a 89. Pazourová Michaela, 62. Steinmetzová Lenka, 70. Vaníčková Lucie – 36. Bartyzalová Eva (PK), 45. Patakiová Monika, 53. Vagingerová Michaela. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:3. Diváci: 15. Slavia Karlovy Vary: Bauerová – Martincová, Trampuschová, Bartyzalová, Doležalová – Gitterová, Kolářová, Ziateková, Patakiová – Breiská, Bernardová.


Načítám tabulku ...