Ti totiž absolvovali na půdě soupeře, nejdecké rezervy, pořádný gólový kolotoč. A že se jim jízda hodně ´líbila´, tak si ji zopakovali na stadionu na Limnické hned patnáctkrát. Nejdecké béčko se tak zapsalo do historie okresního přeboru tučným písmem, když se hned čtyřikrát radovaly z gólu oba útočné hroty ve složení Robert Haas a Jan Vašek.Hattrickem pak přispěl k výhře Nejdečanů Michal Halapej. Dvakrát se poté zapsal do střelecké listiny Roman Rejcha a patnáctigólovou kvótu naplnili Zdeněk Kinkal a Karel Jílek.

Na stejné vlně, jen s o něco menším počtem gólů, se nesl souboj starorolské rezervy a Božičan. Staroroláci totiž nasázeli soupeři osm branek. Dvakrát zamířil do branky Božičan ostrostřelec Roman Voborský. Zajímavý duel se odehrál v chyšském podzámčí, kde dostaly co proto Abertamy. Ty si odvezly nejen pětibrankový nášup, ale k tomu vyfasovaly i tři červené karty. V tomto utkání se blýskl dvěma góly chyšský šutér Lukáš Štětina.

Bůra vyfasoval i nováček z Dalovic, který neuspěl na půdě novohamerských horalů, když se po letní přestávce připomněl nejlepší střelec uplynulého ročníku přeboru Michal Rudolský, který si připsal na své konto dva zásahy. Zbylá utkání se již nesla v přijatelném gólovém duchu. Březovská Jiskra vybrakovala za tři body Radošov, kde pokořila  jedenáctku Kyselky. Pila si vyměnila pořadatelství s Bečovem a určitě toho nelitovala, když si připsala na svém pažitu na své konto tříbrankovou výhru, Stružná pak uválčila taktéž v domácím prostředí nerozhodný výsledek s týmem Kolové.

Okresní přebor mužů
Kyselka – Březová 1:3 (0:2). Branky: Čada Petr – Richter Marek, Jíra Ladislav, Štěpán David.

Stružná – Kolová 3:3 (2:2). Branky: Vicaň Juraj, Poprocký Tomáš, Štěch Tomáš – Pokrupa Petr, Budina Petr, Gábner Jakub.

Pila – Bečov 3:0 (1:0). Branky: Brožík Ondřej, Pátek Viktor, Filip Ondřej. Rozhodčí: Dvořák Jiří. 

Chyše B – Abertamy 5:1 (2:1). Branky: Štětina Lukáš 2, Burda Jan, Mynařík Pavel, Krejčí Jiří – Grim Tomáš.  ČK: 1:3.

N. Hamry – Dalovice 5:2 (2:1). Branky: Rudolský Michal 2, Pazdera Jiří, Horňák Miroslav, Kalinič Patrik – Stolín Tomáš 2.

Nejdek B – Toužim B 15:0 (5:0). Branky: Vašek Jan 4, Haas Robert 4, Halapej Michal 3, Rejcha Roman 2, Jílek Karel, Kinkal Zdeněk.

St. Role B – Božičany 8:0 (4:0). Branky: Voborský Roman 2, Holub Miroslav, Hykš Karel, Hlavatý Ladislav, Mestl Josef, Kvapil Tomáš, Říha Roman.