Víkendový program:
Jáchymov – Verušičky (sobota, 15.00). „Jáchymov sice nezažívá podařený start, ale tímto zápasem se vše změní a horalé si na svém pažitu dokráčí pro vítězství. Takže můj tip je jasná jednička a vítězství minimálně 5:0."

Březová – Kyselka (sobota, 17.00). „V Březové se moc nevyhrává, proto to bude mít Kyselka hodně těžké. Ale fandím klukům z Poohří a každý bodík z venku je pro ně zlatý. Přesto si myslím, že v Březové urvou vítězství 3:2."

Kolová – Děpoltovice (sobota, 17.00). „Kolová se na podzim trápí a Děpoltky mají celkem povedený vstup do soutěže, takže můj tip zní, výhra Děpoltovic, a to v poměru 1:0."

Útvina – Božičany (sobota, 17.00). „Tady mám jasného favorita, a to je tým Božičan. Útvina sice bude odolávat, ale na body to stačit nebude, když Božičany vyhrají 3:1."

Pila – Stružná (sobota, 17.00). „Dva soupeři, co se nemají moc rádi. Pilu doma ženou fanoušci, ale na to samé se může spolehnout i Stružná, kterou fanoušci jezdí v hojném počtu podporovat i na hřiště soupeřů. Myslím si, že Stružná vyhraje 5:2 a Jany alias Petr Janáček vstřelí Pile hattrick."

Chyše B – Bečov (sobota, 17.00). „Záležet bude na tom, v jakém složení chyšské béčko nastoupí, jestli mu přijdou pomoci hráči z krajského A-týmu. Ale my máme velmi dobrý tým, takže chceme bodovat, a to nejlépe za tři body. Tip je jasný, a je to za dvoječku."

St.Role – Dalovice (neděle, 17.00). „Tak toto bude velmi atraktivní duel. Starka má dobrý tým, ale chybí jim mládí a dravost, což v Dalovicích je. Tipnu si výhru Dalovičáků, kterou budou režírovat především bratři Stolínové, kteří se budou podílet na vítězství svého týmu v poměru 3:2."