První nerozhodný výsledek se zrodil na žihelské umělce, kde remizovala chyšská rezerva s týmem Hájku. Druhý pak byl k vidění na drahovické umělce, kde sice měla mírně navrch nad Vojkovicemi Březová, ale nakonec z toho byla taktéž dělba bodů. Do třetice se body dělily i v Kolové, kde uhrála Kyselka, ač v oslabení, bezbrankovou remízu. Ta čtvrtá pak byla na programu na rotavské umělce, kde hostila nejdecká rezerva Božičany. Hosté sice během duelu vedli dvoubrankovým rozdílem, ale závěr duelu se jim moc nepovedl, když o dělbě bodů rozhodl hodně diskutabilní gól, to když balon nepřešel brankovou čáru, i přesto byl uznán.


Jenže prakticky si mohou trhat vlasy na hlavě právě Božičaňáci, kteří několikrát mohli navýšit rozdíl ve skóre, ale své šance bouchali fotbalovému pánubohu do oken, zatímco Nejdku se herně moc nedařilo, i když nastřelil několikrát brankovou konstrukci hostů, ale i přesto bojoval až do konce, a tím byl odměněn netradičně kuriózní brankou nebrankou. Ve třech případech již braly týmy po třech bodech. Stružná převálcovala Nové Hamry, a to i přesto, že po prvním poločase prohrávala, a navíc dohrávala duel o deseti hráčích. Překvapivé klopýtnutí si připsala na své konto Pila, která nechala všechny body v Toužimi tamní rezervě. Poslední utkání se odehrálo na ostrovské umělce a hostila v něm rezerva Staré Role, posilněna o hráče krajského A týmu, výběr Abertam. O své výhře Staroroláci rozhodli prakticky již v prvním poločase, když naložili horalům tři branky. Po změně stran po vyloučení abertamského Bauera k tomu přidali další čtyři trefy.


Okresní přebor mužů
Chyše B – Hájek 1:1 (1:1). Branky: Burda Jan – Kožíšek Jiří. Rozhodčí: Koudelka.
Březová – Vojkovice 1:1 (1:0). Branky: Richter Marek – Kučera Václav. Rozhodčí: Šeda. ŽK: 5:2. ČK: 1:0.
Stružná – N. Hamry 4:2 (1:2). Branky: Mitterpach Milan, Brančík Štefan, Synek Martin, Hlavatý Jan – Pazdera Jiří, Rudolský Michal. Rozhodčí: Körmöczi. ŽK: 3:6. ČK: 1:0.
Kolová – Kyselka 0:0 (0:0). Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 3:2. ČK: 0:1.
St. Role B – Abertamy 7:1 (3:0). Branky: Voborský Roman 3, Mestl Josef 2, Čonka Pavel, Hlavatý Ladislav – Chvála Petr (PK). Rozhodčí: Vrba. ŽK: 1:2. ČK: 0:1.
Nejdek B – Božičany 2:2 (0:1). Branky: Vašek Jan, Haas Robert – Petr Marcel, Rubáš Jan. Rozhodčí: Botoš. ŽK: 2:2.
Toužim B – Pila 3:1 (1:1). Branky: Mikula Jiří 2, Dvořák Lukáš – Pátek Viktor. Rozhodčí: Fraško.