Odložena byla tři utkání, a to derby horalů mezi Novými Hamry a rezervou Nejdku a také souboj Hájku s Březovou. Hrát se nebude ani utkání Pily se Starou Rolí B. Šlágr kola hostí Vojkovice, kde se představí Stružná. Kyselka vyzve doma Toužim B a Božičany prověří Kolová. Abertamy budou hostit Chyši B.  „Je to škoda, ale máme hřiště pod sněhem, takže těžko bychom derby s Nejdkem odehráli," poukazoval záložník Hamrů Daniel Petrovič, který nám natipoval zbylá utkání.


Víkendový program:
Božičany – Kolová (na podzim 0:4, sobota, 11.00, UMT Rotava). „Dám jedničku. Myslím si, že Božany využijí výhodu domácího prostředí a přetlačí vítězství na svoji stranu."
Abertamy – Chyše B (na podzim 4:0, sobota, 12.30, UMT Ostrov). „Kanonýr a kapitán Abertam si přidá v tomto souboji zářez na svou pažbu a Abertamy si tak ponechají všechny tři body, a Chyše odjede s prázdnou, takže taktéž jednička."
Vojkovice – Stružná (na podzim 0:1, sobota, 14.00). „Vojkovice mají kvalitní obranu, inkasovaly doposud pouze patnáctkrát. Stružná hraje zase nepříjemný fotbal, ale myslím, že tentokrát se neprosadí, takže to vidím na dělbu bodů, tipnu si remízu."
Kyselka – Toužim B (na podzim 3:2, sobota, 15.00, Radošov). „Kyselka nehraje špatný fotbal, myslím si, že jí doposud chybělo spíše trochu toho pomyslného štěstíčka. Troufám si tvrdit, že tentokrát uspěje a získá hodně důležité tři body, dám za jedna."
Odloženo: N. Hamry – Nejdek B, Hájek – Březová, Pila - Stará Role B.