Tentokrát se odehrál turnaj na umělé trávě v Drahovicích pod taktovkou pořadatele FC Slavia Karlovy Vary. Na turnaji se představily celkem čtyři týmy, jmenovitě kombinovaná družstva Königswalde a Bärensteinu a Pressnitztalu s Mildenau, která doplnil Mostecký FK a FC Slavia Karlovy Vary.

Dvoudenní klání odstartovalo boji v základní skupině, kde se střetly týmy systémem každý s každým, s hrací dobou dvakrát pětadvacet minut.

Nejlépe si v základní skupině vedl Mostecký FK, který s osmi body zaujal první místo. Druhou příčku pak obsadila karlovarská Slavie, která si na konto připsala bodů sedm. Skupinový bronz připadl na vrub složeného týmu Königswalde a Bärensteinu. Čtvrtou pozici pak obsadil druhý německý účastník SpG Pressnitztal a Mildenau.

Po dohrání základní skupiny přišly na pořad boje o konečné umístění, které se hrály se změněnou hrací dobou na dvakrát pětatřicet minut, když se proti sobě postavily v souboji o turnajový bronz SpG Königswalde/Bärenstein a SpG Pressnitztal/Mildenau. Nakonec se z těsné výhry 2:1 radoval prvně jmenovaný tým. Pak už na program přišlo velké finále, když se proti sobě postavily Mostecký FK a Slavia Karlovy Vary, tedy dva nejlepší týmy základní skupiny. V prvním vzájemném duelu ve skupině vyhrál Mostecký FK po nerozhodném výsledku až po penaltovém rozstřelu, a tak Varáci měli soupeři co vracet. Povedlo se. Slavia předčila Mostecký FK vesměs po všech stránkách a dosáhla na vítězství 3:1, které jí zaručilo vítězný pohár. Navíc se sešívaní neztratili ani při vyhlášení, když cenu pro nejlepšího hráče turnaje obdržel Radim Huňat. K tomu přidal cenu pro nejlepšího střelce Filip Kavka, který zatížil konta soupeřů sedmi góly. Ocenění pro nejlepšího brankáře si pak odnesl Jindřich Musil z Mosteckého FK.

FOTBALOVĚ TURNAJE BEZ HRANIC

Základní skupina

FC Slavia Karlovy Vary – SpG Königswalde/Bärenstein 11:0, Mostecký FK – SpG Pressnitztal/Mildenau 10:0, SpG Königswalde/Bärenstein – SpG Pressnitztal/Mildenau 6:3, FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK 1:1 – PK 5:6; FC Slavia Karlovy Vary – SpG Pressnitztal/Mildenau 17:0, Mostecký FK – SpG Königswalde/Bärenstein 11:0.

Pořadí ve skupině

1. Mostecký FK ⋌3 2 1 0 22:1 8

2. FC Slavia Karlovy Vary⋌ 3 2 1 0 29:1 7

3. SpG Königswalde/Bärenstein ⋌3 1 0 2 6:25 3

4. SpG Pressnitztal/Mildenau ⋌3 0 0 3 3:33 0

Zápasy o konečné umístění

O třetí místo: SpG Königswalde/Bärenstein – SpG Pressnitztal/Mildenau 1:2.

O první místo: FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK 3:1.