Merklín, Sadov a Verušičky si zajistily postupem z III. fotbalové třídy účast v příštím ročníku okresního přeboru. Naopak Olšová Vrata a Údrč sestoupily, a v příští sezoně budou brázdit nejnižší fotbalovou soutěž Karlových Varů, IV. třídu.

Nejlepším týmem III. třídy byl Merklín, ten si totiž v šestadvaceti kolech připsal na své konto úctyhodných 65 bodů za 21 výher, dva nerozhodné výsledky a tři prohry.

Naopak nejhorším týmem III. třídy byla Olšová Vrata, v odehraných 26 kolech vybojovala pouze pět bodů za jednu výhru, dva nerozhodné výsledky a třiadvacet proher.

Pět nerozhodných výsledků, a tedy dělbu bodů, si na své konto připsali hráči Sadova, Nových Hamrů, Abertam a Stanovic. Ani jednu si pak v šestadvaceti kolech překvapivě nepřipsali jako jediní fotbalisté Verušiček.

129. Tak tolikrát museli chtě nechtě vyndavat ze své branky míč hráči Olšovek. Se 118 inkasovanými góly jim pak zdatně sekundovali hráči chyšského céčka. O něco lépe se 101 obdrženými góly na tom pak byli hráči Údrče. Stočtyřikrát se radovali ze vstřelené branky v okresní soutěži horalové z Potůček. Sedmadevadesátkrát se pak trefili přesně do černého kanonýři Verušiček a o dva góly méně pak nasázel soupeřům Merklín.

Nejvíce branek, a to 41. nastřílel soupeřům během soutěže Petr Kraus z Potůček, který tak zaslouženě vyhrál korunku pro nejlepšího střelce. Druhé místo za 33 gólů si vystřílel Michal Rudolský z Nových Hamrů a kanonýrský bronz získal za 32 branek Libor Slivčák z Verušiček.

Šestadvacet duelů Verušiček zhlédlo celkem 1135 diváků, což jim přineslo primát nejnavštěvovanějšího týmu III. třídy. Na druhém místě se umístil s 1080 diváky Sadov a na třetí příčce návštěvnosti zakončila třetí třídu s 1065 diváky pilská rezerva.

Nejpilnějším sběratelem žlutých napomenutí byl merklínský forvard Karel Lorenz, který viděl žlutou kartu hodně zblízka celkem sedmkrát. Na stejné vlně se pak vezl i sadovský Petr Doležal, který k tomu navíc přidal jednu červenou kartu. Stejnou bilanci pak měl i stanovický Marek Čelevský. Nejtrestanějším hráčem však byl jeho spoluhráč Jaroslav Kratochvíl, který nasbíral sedm žlutých a dvě červené karty.