Vedoucí Pila bude hostit ambiciózní Bečov, což taktéž slibuje zajímavou podívanou. Naopak v ošidné roli favorita zamíří Stružná na půdu poslední Útviny. Kvalitní fotbal slibuje souboj pod březovskou přehradou, kde vyzve tamní Jiskra Dalovice. Domácí premiéru před sebou má Kolová, která bude hostit Verušičky a rezerva Staré Role přivítá na drahovické umělce Děpoltovice. O šest bodů půjde v chyšském podzámčí, kde se proti sobě postaví místní rezerva a Kyselka.  „Bude to náročný zápas, jelikož v něm půjde prakticky o šest bodů, věřím, že ho zvládneme," přeje si premiérový jarní bodový zisk kapitán týmu z Poohří Josef Hlaváč, který připojil své tipy na tento víkend.

Víkendový program:
Pila – Bečov (sobota, 15.00, na podzim 2:1). „ Pila je doma velmi silná, což okusí i Bečov a na body nedosáhne, prohraje 1:3."

Chyše – Kyselka (sobota, 15.00, na podzim 3:5). „Věřím, že uspějeme a odvezeme si tři bodíky za výhru 2:1."

Jáchymov – Božičany (sobota, 15.00, na podzim 3:6). „Oku lahodící zápas si užijí fanoušci, kteří na stadion na Panoramě dorazí. Uvidí totiž remízku bohatou na góly, a to 4:4."

Březová – Dalovice (sobota, 15.00, na podzim 1:3). „Bude to hodně taktická bitva. Očekávám vyrovnanou bitvu, která skončí po výsledku 2:2 dělbou bodů."

Kolová – Verušičky (sobota, 15.00, na podzim 0:3). „Kluci z Verušiček si pořádně protáhnou plíce na kolovském letišti, kde navíc zažijí gólový nášup v podobě nepopulárního bůra, takže Ajax vyhraje 5:0."

Útvina – Stružná (sobota, 15.00, na podzim 2:5). „Struženský šutér Péťa Janáček si určitě opět rozšíří své střelecké konto, čímž tak Stružné zařídí další tři body, tipnu si výhru hostů 4:2."

Stará Role B – Děpoltovice (neděle, 15.00, UMT Drahovice, na podzim 3:2). „Děpoltkám se venku nedaří, a i tentokrát neuspějí a vyjdou bodově naprázdno, když béčko Starky bude brát výhru 3:1."