Sedmé kolo okresní IV. třídy se opět zapsalo tučným písmem do historie. Premiérový bodový zisk si v podzimní části připsala na své konto Údrč, která si poradila s Valčí.
Navíc ji výhra vyhoupla v průběžné tabulce na aktuální devátou příčku. V souboji o druhou příčku se nakonec Štědrá rozešla v Jáchymově s tamní jedenáctkou smírem.
Stružná dala na domácí půdě zapomenout na špatné výsledky, když vyprášila jedenáctku Olšových Vrat osmibrankovým přídělem.
Druhý podzimní bod si na své konto připsali horalé z Perninku, když ukopali nerozhodný výsledek s týmem Otročína.
A to nejlepší nakonec. Druhou výhru v řadě si na své konto připsalo sedlecké béčko, tedy spíše rodinný fotbalový orchestrion.
Proč?
V týmu totiž nastupují čtyři hráči nosící příjmení Vála, dva Slavíkové či dva Ostenové. Naposledy na Sedlečáky nebudou v dobrém vzpomínat v Krásném Údolí, kde se v galapředstavení představili v hlavní úloze fotbalisté klanu Válů, kteří tak dopomohli svému týmu nejen ke čtvrté podzimní výhře, ale také posunu na průběžnou čtvrtou příčku se ztrátou jednoho bodu na třetí Jáchymov.
Naopak po osmibrankovém přídělu spadla na samé dno pralesní tabulky Olšová Vrata, která mají na svém kontě po sedmi odehraných mistrovských duelech prozatím pouhý bod. O něco lépe je na tom se dvěma body rezerva Perninku, které patří devátá pozice.

Výsledky, 7. kolo:

Jáchymov B – Štědrá 2:2 (1:0). V souboji o druhou příčku v tabulce se nakonec body dělily. Za domácí se brankově radovali Martin Otiepka a Robert Botoš, za hosty poté Petr Sekerák a Tomáš Vošta. Před čtyřiceti fanoušky odřídil duel sudí Josef Řáda. ŽK: 2:1.

Stružná – Ol.Vrata 8:1 (3:0). Čtyři branky vítěze obstaral Tomáš Poprocký. O zbylé góly Stružné se pak zasloužili Jiří Cibulka, Radek Gašper, Josef Šťovíček a Jan Hlavatý. Za hosty si připsal na své konto čestný úspěch Josef Karban. Před padesátkou fandů rozhodoval duel arbitr Josef Körmöczi. ŽK: 1:2.

Otročín – Pernink B 1:1 (0:0). V tomto duelu padaly góly až po obrátce stran. Za domácí mířil přesně mezi tři tyče Tomáš Vaňousek, za hosty pak Miroslav Tuháček. Před třicítkou diváků odpískal zápas sudí Jiří Dvořák. ŽK: 2:2.

Valeč – Údrč 1:4 (1:3). Premiérový podzimní bodový zisk zařídili Údrči kanonýři ve složení Ladislav Granec, Martin Chytka, Vladimír Fous a Josef Gallšneider. Za domácí pak obstaral čestný úspěch Marek Karas. Před třiceti fandy rozhodoval utkání arbitr Jiří Kaucký. ŽK: 1:2.

Kr. Údolí – Sedlec B 1:4 (1:3). V Krásném Údolí měl Sedlec po celý zápas stálou převahu. Bylo to dané i bleskovým úvodem. V 1. minutě se Láďa Vála mladší opřel do trestňáku, brankář jej vyrazil pouze před sebe a Jan Budil dorazil balon do prázdné svatyně. O deset minut později si Vála přímák zopakoval, tentokrát už nic neriskoval a míč zavěsil přímo do šibenice domácí branky. Třetí gól si zavinili domácí sami, stoper dal malou domů a dobíhající Budil nadvakrát překonal domácího brankáře. I Sedlec si vybral slabou chvilku, před poločasem se po trmě vrmě ve vápně dostal k míči Václav Korunka, který snížil na rozdíl dvou branek.
Druhý poločas začal nezapomenutelným gólem z půlky. Hráče Krásného Údolí, kteří se dostávali odkopem do brejku, zastavil na půlce hřiště všudybyl Ladislav Vála, který z první napálil míč směrem na bránu domácích a jeho projektil skončil počtvrté v domácí brance.