Ve středeční dohrávce okresního fotbalového přeboru zamířily na půdu Bochova Božičany. A opět se jim nedařilo. Po výprasku od Hájku si chtěli božičanští fotbalisté napravit reputaci, ale nepovedlo se. Na stejné vlně se totiž po překvapivém zkolabování v duelu s posledním týmem tabulky Kolovou vezli i domácí hráči.

Bochov – Božičany 3:1 (0:0). V prvním poločase byli hosté aktivnější, více se tlačili do útočné fáze a po zásluze si vytvářeli brankové příležitosti, ale ty nedokázali brankově zúročit.

Tu největší pak zahodil po změně stran božičanský Rubáš. A jak to ve fotbale bývá, nedáš – dostaneš. Domácí, kteří svou hrou rozhodně neoslnili, rozhodli o své výhře hlavně díky lepší koncovce, a to třemi góly.

Ten první vstřelil Karel Hykš, druhý pak Petr Hazucha a třetí Radek Záluský. V dresu hostí si pak napravil svou střeleckou reputaci v podobě čestné branky Jan Rubáš. Před padesáti prokřehlými fanoušky odřídil duel rozhodčí Suchan.

Sokol Bochov se tak posunul v průběžné okresní tabulce na druhou příčku se ztrátou pěti bodů na vedoucí Sokol Pernink. Naopak Božičany zůstaly po tříbrankové porážce se ziskem čtrnácti bodů na deváté příčce v průběžné tabulce nejvyšší okresní fotbalové soutěže.