Další úspěch. Ten si připsal v domácím prostředí nováček krajské I. A třídy FK Nejdek. Na svém pažitu totiž obral v desátém kole soutěže o všechny body favorizovaný chebský FC, který pokořil 2:1. Navíc v tabulce právě Chebany Nejdek přeskočil o jeden bod na čtvrtou pozici.

Od úvodních minut bylo zřejmé, že na nejdecký stadion dorazil kvalitní tým, ve kterém se objevilo hned několik vynikajících fotbalistů v čele s nejlepším kanonýrem chebského FC Martinem Oršelem.

Nejdečtí začali v prvním poločasu aktivně a odměnou jim bylo několik standardních situací, zejména rohových kopů. Do šancí se tak postupně dostali Jiří Falatek nebo Antonín Mandous, hostující brankář však byl v těchto momentech pozorný.

Až ve 20. minutě se domácí přece jen gólové radosti dočkali, když Mandous využil střelou mezi nohy chebského brankáře přiklepnutí Falatka.
Povzbuzeni vedením se domácí snažili o navýšení náskoku, do kabin se ale šlo už za nezměněného stavu. Ve druhém poločasu nejdříve opřel svou dělovku nejdecký Jakub Rutrle o břevno a o chvilku později vyškrábl balon mimo tři tyče konečky prstů chebský gólman po střele Davida Šambergera. Chebané se však nevzdávali a bojovali.

Jejich snaha pak přinesla ovoce, když si naskočil na rohový kop kapitán Chebu Jiří Vondrášek, který úspěšnou hlavičkou srovnal ukazatel skóre.
Když už to vypadalo, že se po tomto direktu budou Nejdečtí jen těžko vzpamatovávat, poslal Filip Rutrle parádní míč do hostující šestnáctky a Tomáš Zuzkovič ho poslal podruhé za záda hostujícího brankáře.

Poté se na hřišti odehrál boj o každý metr a Chebští ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu.
Rozhodnout tak mohl střídající Petr Ševčík, ale ten po nahrávce Zuzkoviče minul branku hostů.
Několik minut před koncem zachránil bravurním zákrokem tři body domácí brankář Hudec, a v Nejdku tak mohli oslavovat hodně důležitou výhru.

FK Nejdek – FC Cheb 2:1

Branky: Mandous, Zuzkovič – Vondrášek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hlavatý – Šuma, Fiala, DS Skála. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
FK Nejdek: Hudec – F. Rutrle, Myslivec, Bečvář, J. Rutrle – Kinkal, Falatek, Draxal, Šamberger – Mandous, Zuzkovič (stř. Krajňák, Ševčík). Trenér: M. Šinovský.