Ve druhém domácím utkání v rámci I. A třídy FK Nejdek neuspěl. Na své konto si totiž připsal prohru s týmem Aše 1:2.

Soupeř, který dorazil do Nejdku posilněn o exhráče divizního Hazlova totiž dával nejdeckým obráncům co proto. I když se Nejdek snažil co mu síly stačili na ostřílené hochy v dresu Aše to prostě nestačilo. Do vedení se dostali hosté po využití rychlého protiútoku Radimem Prokopcem.

Pak několikrát podržel akcie Nejdečanů svými parádnímu zákroky gólman Jakub Hudec. Odměnou nejen jemu ale také přihlížejícím divákům byl vyrovnavací gól, když centr Kinkala, ztečnul z první za záda hostujího brankáře Tomáš Bachratý. Domácí po vstřelené brance řádně ožili, ale další branky se již nedočkali.

Právě naopak. Po změně stran ostřílený harcovník v dresu Aše Pavel Veleman zakroutil přímý kop z pětadvaceti metrů do branky Nejdku. Domácí sice bojovali, ale kýženého vyrovnání se již nedočkali, když střeelcký pokus Mandouse zastavila tyčka, a hlavička Draxala si cestu do branky Aše nenašla.
Nejdek tak poprvé v podzimní části ztratil na svém pažitu krajské body, ty bude chtít urvat v sobotním dsopoledni, ve kterém se představí na půdě karlovarské Lokomotivy.