Dostaveníčko si na ostrovské umělce daly výběry starých gard z klubů Poohří.

Veteráni Kyselky totiž opět bojovali s vojkovickými Old boys o pomyslný trůn fotbalového Poohří. Ten po loňské výhře patřil Vojkovičákům, a tak se čekal tuhý boj.

Po celé utkání tahali za delší konec fotbalového provazu hráči Kyselky, ale nakonec se body dělily, když Vojkovice mohutným finišem dokázaly smazat dvoubrankové manko, a vyrovnat na konečných 3:3.

Skóre utkání otevřel po samostané akci kyselský Libor Marek, který během prvního poločasu přidal po souhře se Záhalkou i druhou branku Kyselky.
Pak se brankové radosti dočkaly Vojkovice, když pronikajícího Vojta zkosil ve vlastním vápně Bláha a na programu byl pokutový kop, který s přehledem proměnil právě faulovaný Vojta.

Přes velké šance pak Kyselka v prvním poločase již svůj náskok navýšit nedokázala. To co se ji nepovedlo v tom prvním podařilo se ve druhém. Po pohledné akci si na své konto připsal hattrickovou střelu Libor Marek. Jenže pak přebraly taktovku duelu Vojkovice, které svou převahu vyjádřily i brankově, když se postupně zapsali do kolonky střelců Királyi a Vorel.