Pod vítězství Karlovaráků se opět tučným písmem podepsal útočník z lázní Martin Psohlavec, který zařídil polovinu branek, navíc jeho podzimní divizní střelecký účet se tak rozrostl na čtyři branky.

Raketový nástup do utkání však měli domácí, kteří se již ve 2. minutě ujali vedení, když se střelecky prosadil Karel Krejčí. Pak už dávali branky pouze hráči z města minerálních pramenů.

Poločasový stav stanovil ve 32. minutě vyrovnávací brankou kapitán Tomáš Oslovič. Hned po obrátce, tedy ve 46. minutě, o sobě dal vědět kanonýr Martin Psohlavec, který poprvé poslal varské 1.FC do vedení.

Gólovou pojistku si pak schoval Psohlavec na devadesátou minutu, kdy svým druhým gólem v duelu stvrdil tříbodový zisk svého týmu. Třešničku na vítězný dort pak posadil střídající Daniel Krlička, který pobyl na hřišti jen několik minut a v podobě čtvrté branky podtrhl účet utkání.

Klatovy – 1.FC K. Vary 1:4 (1:1). Branky: 2. Krejčí – 32. Oslovič, 46. a 90. Psohlavec, 92. Krlička. Rozhodčí: Štefan – Hádek, Leška, DA Eibl. ŽK: 4:4. Diváci: 250.
1.FC K. Vary: Dvořák – Pěkný, Polom, Oslovič, Mestl – Dušek (78. Plachý), Staněk, Koubek (65. Geňo), Lhoták – Psohlavec, Maňák (86. Krlička). Trenér: Karel Tichota.