Ti dokázali v pěti duelech dosáhnout na čtyři výhry a jednu remízu. Na závěr turnaje se představil Hroznětín v souboji s Novou Rolí, kterou porazil 3:0, když se o brankové radosti družiny hrajícího kouče Milana Pokrupy postarali Jiří Vodrážka, Jiří Klas a Michal Gruber.

Po skončení duelu pak Hroznětín převzal vítěznou trofej pro nejlepší tým turnaje z rukou předsedy FK Ostrov Pavla Bursíka.

Hroznětín porazil na závěr Novou Roli 3:0. | Video: Daniel Seifert

Vítězstvím se rozloučil s turnajem i Klášterec, ten přichystal pětibrankovou porážku Vintířovu, když se dvakrát prosadili v dresu hostů z Ústeckého kraje Svoboda a Hejtmánek a jednou pak Hradecký.

O čestný úspěch výběru ze Sokolovska se pak zasloužil Martin Čtrnáct. V posledním utkání šestého kola se poté čerti ženili, doslova.

V souboji ostrovské rezervy s karlovarskou Lokomotivou totiž padlo úctyhodných třináct branek a nakonec z toho byla výhra Ostrováků v poměru 7:6.

O tři branky vítěze se postaral Tomáš Váňa a o zbylé se podělili Milan Dobeš, Vojtěch Majer a Lukáš Slavík. Za Lokomotivu pak pálil ostrými Roman Riedl, který slavil čtyři vstřelené branky, a o zbylé dvě se postaral František Jílek.

Díky výhře si připsala ostrovská rezerva na účet pod taktovkou trenéra Štěpána Dvořáka konečnou druhou příčku.

Definitivní tečku za turnajem udělá o víkendu, přesněji v sobotu 12. března, jediné utkání, ve kterém se na ostrovské umělce postaví proti sobě v 11.30 Nová Role a karlovarská Lokomotiva.