Lomnice se ujala na nejdeckém pažitu vedení v 15. minutě po trefě Zbyňka Jozy. Z vedení se výběr ze Sokolovska radoval však pouze devět minut, když vystřihl ve 24. minutě úspěšný parádní volej zpoza šestnáctky nejdecký Jakub Kurtin a bylo srovnáno. Do konce poločasu se již nic podstatného neudálo.

„Nemohli jsme se najít, všechno nám dlouho trvalo, v ofenzivě jsme nic kloudného nevymysleli, a když už jsme si vytvořili šanci, tak to bylo z náhodné hry. První poločas jsme si pořádně nepřihráli, abychom podrželi balon na pár minut, tak to už vůbec,“ zlobil se po první pětačtyřicetiminutovce Zindl.

Lomničáci sice ve druhé polovině zlepšili pohyb, kombinaci, ale chyběla jim kvalitní finální přihrávka. „Nějaké šance jsme si sice vytvořili, ale bez efektu. Kvalitním výkonem ale prezentoval Martin Veselý a celá obrana. V penaltovém rozstřelu se pak zaskvěl Jan Marka, který dokázal chytit tři pokutové kopy, což ho prezentovalo jako vítěze utkání,“ poznamenal k druhému poločasu. Lomnice si tak na konto připsala další dva body, když na vedoucí Ostrov pak nově ztrácí tři body.

„Budeme doufat, že se forma bude pomalu s přibývajícími absolvovanými tréninkovými jednotkami zvyšovat a na důležité zápasy budeme již připraveni,“ přeje si závěrem kouč.