Úvodním kolem vstoupila v Sedleci do svého historicky prvního ročníku liga veteránů, tedy hráčů nad 35 let. V prvním kole se na sedleckém pažitu představila v duelu s místním výběrem karlovarská Slavia.

Slavia, která dorazila na utkání pouze o deseti hráčích se soupeře nezalekla, a hned v úvodu se ujala vedení, když se střelecky zaskvěl Libor Marek. Sedlec poté vyrovnal pumelicí alá Van Basten z kopaček Josefa Gondy. Do konce první půle pak ještě zamířili přesně mezi tři tyče sedlecký Budil, a slávistický Váňa. I po změně stran tahala za delší konec fotbalového provazu Slavia, která soupeři ještě nasázela další tři branky, o které se podělili Drahozal, Řáda a Marek. Za sedlecké mužstvo pak korigoval ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Ježek.

Sedlec – Slavie KV 3:5

Branky: Gonda, Budil, Ježek – Marek 2, Drahozal, Řáda, Váňa. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Godža. Bez karet. Diváci: 15.