Ten začne rozepisovat další díl své historie již dnes, a to ve Františkových Lázních. Ale pěkně po pořádku. Do nové sezony naskočí sedm týmů. Barvy Karlovarska budou hájit futsalem protřelé týmy FutFetu Karlovy Vary a karlovarské Slavie. Chebsko budou reprezentovat FT Františkovy Lázně a novic, tedy alespoň v názvu, Herd Hradiště B. Vše pak uzavře sokolovské trio ve složení Titanic Chodov, AC Lítov a nováček Termiti Loket.

Na programu bude celkem jedenadvacet kol, ze kterých vzejde vítěz, který může pomýšlet na postup do vyšší soutěže. Vše je teprve na začátku. Úvodní duel se odehraje dnes od 18.00 na palubovce františkolázeňské sportovní haly, kde přivítá tamní FT nováčka Termity Loket. První kolo bude pokračovat v pátek 10. října v lázeňském městě.

Ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy budou na programu hned dva zápasy. Od 19.15 hodin naskočí do nového ročníku krajského přeboru futsalový tým FutFetu, kterému bude soupeřem Herd Hradiště B. Ve 20.15 hodin vstoupí do soutěže i karlovarská Lokomotiva, která se bude prát na palubovce o premiérové mistrovské body v utkání s chodovským Titanikem.

Krajský přebor, I. kolo: FT Františkovy Lázně – Termiti Loket (dnes, 18.00, SH Fr. Lázně), FutFet K. Vary – Herd Hradiště B (pátek, 19.15, SH Loko KV), Slavia K. Vary – Titanic Chodov (pátek, 20.15, SH Loko KV).