V sobotu 9. března totiž za sebou úspěšně uzavře v tělocvičně Základní školy ve Dvorech svůj další ročník. Opět se tak bude bojovat na dvou frontách.


Ve skupině o konečné 7. až 12. místo jsou konečné příčky prakticky rozděleny. Na sedmém místě skončí Kovomat, a to bez ohledu, jak dopadne jeho poslední vystoupení, ve kterém se střetne s osmým v pořadí Denasem. Na deváté pozici ukončí své účinkování sokolovské Atletiko, které se na závěr představí s Novikem. Tomu ještě jde stejně jako karlovarskému Fan Clubu o desátou příčku.


Fan Club se v závěrečném kole střetne s rezervou Žízně, která může překvapit i sama sebe a připsat si aspoň na konci soutěže premiérový bodový zisk. Jasným vítězem finálové skupiny je rezerva otovického Sausforku. Ta si může dovolit v závěrečném vystoupení i přepych v podobě porážky. Díky lepším vzájemným zápasům jak s áčkem Žízně, tak i Stavebninami Jurča by se udržela na čele.


Sausfork se však bude chtít rozloučit výhrou, když se představí v souboji s Bečovem. Zajímavé tedy bude utkání o vicemistra, ve kterém se proti sobě postaví Žízeň A a Stavebniny Jurča. O konečné čtvrté místo se pak popere MASH s Rudou hvězdou.


Program, sobota, 9. března: Fan Club – Žízeň B (8.00), Denas – Kovomat (10.00), Novik – Atletico (11.00), Sausfork B – Bečov (11.00), MASH – Rudá hvězda (12.00), Žízeň A – Stavebniny Jurča (13.00).