Tu si v dlouho očekávaném souboji v rámci futsalové divize skupiny C připsal na svůj účet v karlovarském derby s týmem Draků otovický Sausfork.
Co mu bylo platné, že nad svým velkým rivalem vedl během utkání o dvě branky, když nakonec musel skousnout porážku 4:5. Pro Otovice to tak byla třetí prohra v divizní soutěži, zatímco Karlovarští Draci si připsali premiérové tři body.

Do samotného utkání vstoupil lépe Sausfork, kterému ve 4. minutě zajistil vedení Radek Kaňok. Draci byli inkasovanou brankou značně zaskočeni, což bylo vodou na otovický mlýn. Ten se podruhé gólově otočil při další přesné trefě Kaňoka, který tak svůj tým poslal do dvougólového trháku.
Pak se osmělili i Draci, a to hned brankově, když se zkušeně z přímého kopu trefil mezi tři tyče Karel Tichota. Na to však stačily Otovice opět odpovědět, když si připsal na svůj účet v 16. minutě hattrickovou střelu Kaňok, který tak zúročil gólovou nabídku od svého kapitána Michala Šišky.

Sausfork cítil velkou šanci nastřílet soupeři ještě více branek, což se mu nakonec vymstilo. Po brejkové situaci vrátil Draky zpět do utkání Lukáš Jankovský, a když v samém závěru prvního poločasu srovnal ukazatel skóre na 3:3 po dalším gólovém brejku Jan Staněk, mohli si hráči Otovic řádně sypat popel na hlavu. Po změně stran už byla k vidění vyrovnaná bitva se šancemi na obou stranách, i přesto se opět radovali ze vstřelené branky Draci, když je poprvé poslal v utkání do vedení ve 41. minutě Jankovský.

Na to ještě stačily Otovice odpovědět, když se do střeleckých statistik zapsal Šiška. Zlomový moment tak přišel tři minutky před koncem, když vsítil vítěznou trefu Draků mladíček Milan Svoboda. I přes veškerou snahu se již Sausforku nepodařilo na inkasovanou branku odpovědět.

Sausfork – Draci 4:5
Branky: 4. , 11. a 16. Kaňok, 46. Šiška – 13. Tichota, 20. a 41. Jankovský, 25. Staněk, 47. Svoboda. Poločas: 3:3. Rozhodčí: Hric, Špak. Diváci: 30.
Sausfork Otovice: Hasić – Šiška, Jílek, Hladík, Mandous – Hušek, Došek, Kaňok. Trenér: Libor Marek.
Karlovarští Draci: Michal Kolesnáč – Marián Kolesnáč, Tichota, Jankovský, Nykodým – Svoboda, Marián Kolesnáč, Staněk. Trenér: Bohumil Perka.