Futsal: Sausfork a Draci brali šest bodů

Karlovarsko – Úspěšně vkročili do nového ročníku futsalové divize oba zástupci z Karlovarska.

4.12.2012

Sausfork Otovice bral ve své divizní premiéře dvě vítězství.Foto: Deník/Daniel Seifert

Sausfork Otovice i Draci Karlovy Vary brali na úvod šest bodů za dvě vítězství, když obstáli v karlovarském derby s březovským Flamengem a Františkovými Lázněmi.
I když výhra nad nováčkem z Březové se v podání otovického Sausforku nerodila lehce, když zejména ve druhém poločase hráči Flamenga favorizovaný tým Otovic přehrávali.
I s týmem Františkových Lázní to nebylo ze strany Sausforku to pravé ořechové, zejména v prvním poločase, když soupeř, který dorazil do lázní značně oslaben, držel s Otovicemi futsalový krok.
Stejně si však počínali i Draci, kteří s nováčkem z Březové rozhodli o svém vítězství až po změně stran. I s Frantovkami se Draci v prvním poločase trápili, přesto nakonec slavili vítězství.

Výsledky:

Sausfork Otovice – Flamengo Březová 4:3 (4:1). Otovice vyhrály první poločas brankami ze sálovek Karla Kaliny, Karla Fassela, Radka Kaňoka a Filipa Němce. Za Březováky pak byl v prvním dějství úspěšný Pavel Neuman. Ten se trefil do branky Otovic i po změně stran. O třetí trefu hostů se zasloužil Jan Kašpar, ale na víc již nováčkovi nezbyl čas. Rozhodčí: Novotný, Henych. ŽK: 3:1.
Sausfork Otovice – Futsal Team Fr.Lázně 10:5 (4:3). Hosté, kteří nastoupili do duelu ve značně slátané sestavě, drželi překvapivě v prvním poločase taktovku utkání, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Luboš Lávička a Milan Kohout. Za Otovice pak kontrovali přesnými zásahy Tomáš Jílek, František Jílek, Karel  Kalina a Jan Tolar. Po obrátce stran přidali další branky Otovičáků Radek Kaňok,    Filip Němec, Michal Šiška a dvakrát se zapsal do střeleckých statistik Tomáš Jílek. Za Frantovky pak dvakrát skóroval David Šneberger. Rozhodčí: Novotný, Henych. ŽK: 2:1.
Draci Karlovy Vary – Flamengo Březová 5:2 (1:1). Dvakrát zamířili do branky soupeře z Flamenga Jaroslav Nerad a Karel Tichota a jednou Zdeněk Truhlář. Za Březovou korigovali ukazatel skóre přesnými zásahy Pavel Živný a Jan Kašpar. Rozhodčí: Henych, Novotný. ŽK: 1:1.
Draci Karlovy Vary – Futsal Team Fr.Lázně 10:3 (4:3).  O deset branek vítěze se podělili autoři tří branek Jan Staněk a Karel Tichota. Zbylé góly  pak přidali Jaroslav Nerad,  Zdeněk Truhlář, oba se totiž dvakrát zapsali do listiny střelců. Za hosty se dvakrát brankově radoval Milan Kohout a jednou Luboš Lávička. Rozhodčí: Henych, Novotný.