Ani v devátém pokračování nenašli Termiti z Lokte přemožitele. Tentokrát uspěli v sokolovském derby, ve kterém si smlsli na ASK Rád, který porazili pěti góly, když navíc udrželi čisté konto.

Tím kralují tabulce bez ztráty bodu, a to mají ještě k dobru dohrávku, po které se mohou vzdálit svým pronásledovatelům v tabulce na rozdíl osmi bodů. V bitvě o druhé místo uspěl karlovarský Fut Fet, který se střetl s nováčkem soutěže Fialkami Nejdek a nakonec z toho byla těsná výhra, a to o jednu branku.

Celkově nastříleli hráči Fut Fetu Nejdku sedm branek, když pět si jich připsal na účet Martin Sikora.

Nejdečané tak museli skousnout nejen druhou porážku v soutěži, ale také sešup na třetí místo, když na to druhé se vyhoupl právě Fut Fet.

Ilustrační foto
Futsalisté loketských Termitů stále stoprocentní

Sedmou porážku zaznamenal nováček Islanders Ostrov, který přivítal na své palubovce 1. FK Josefov. Vyrovnanou bitvu rozsekli hosté až po změně stran, kdy Ostrovu nastříleli pět z celkových osmi branek, když polovinu branek Josefova obstaral Daniel Houdek.

Deváté pokračování přeboru uzavřelo karlovarské derby, ze kterého vyšla vítězně Slavia Karlovy Vary, která nadělila Karlovarským Drakům deset branek. Sešívaní tak přeskočili v tabulce na šestou příčku Draky, kteří na ní naopak ztrácejí ze sedmé pozice dva body.

Po přestávce pak rozehraje desáté kolo krajský přebor v prvním týdnu nového roku.

Výsledky, 9. kolo

Termiti Loket – ASK Rád 5:0 (0:0). Branky: Vokáč Rostislav 2, Dušek Martin, Soukup Patrik, Štrunc Vojtěch.

Islanders Ostrov – 1. FK Josefov 5:8 (3:3). Branky: Bahleda Tomáš 3, Barth Michal 2 – Houdek Daniel 4, Švandrlík Jakub 2, Rosenberg Jakub, Juhár David.

Fut Fet Karlovy Vary – Fialky Nejdek 7:6 (5:3). Branky: Sikora Martin 5, Krejsa Petr, Mestl Ladislav – Myslivec Martin 4, Mandous Antonín, Machek Vojtěch.

Karlovarští Draci – Slavia Karlovy Vary 4:10 (1:3). Branky: Tolar Jan 2, Maňák Pavel, Shorný Daniel – Burkyt Martin 3, Diviš Petr 2, Šimek Zdeněk 2, Schönwalder Dalin 2, Šulc Lukáš.