Buldokům vyšel výborně první poločas. Během tří minut se do listiny střelců zapsali tři přesní exekutoři. Mezi 36. a 39. minutou mířili přesně Geňo, Plechatý a Altman. Ve druhém poločase snížil ze strany chebské Hvězdy Mour.
První mistrovské utkání v České fotbalové lize odehrají Karlovy Vary na hřišti soupeře. V sobotu 10. srpna nastoupí od 17 hodin na půdě silného FK Kolín.
FK Hvězda Cheb – 1.FC Karlovy Vary 1:3 (0:3). Branky: 67. Mour – 36. Geňo 38. Plechatý, 39. Altman. Rozhodčí: Pavel Hyčka – Filip Štěřík, Ivan Tvrdík. Diváci: 50. ŽK: 0:1 (68. Hudec)
FK Hvězda Cheb: Martinec (46. Šnajdr) – Šaliga, Šaloun, A. Rolník (46. Fidler),  Krupička, T. Rolník, Čížek (69. Hudeček), Javorský (46. Mour), Dobeš (46. D. Martinec), Kohout (69. Kolouch), Vošmik. Trenéři: Kolouch Milan, Vaňura Jiří.
1.FC Karlovy Vary:  Arkenberg (56. Vančap) – Hucl (56. Staněk), Stehlík, Tůma, Jankovský, Plechatý (56. Hudec), Ivasko, Nerad, Šollar (56. Tuhela), Altman, Geňo (46. Řezáč). Trenér: Medýnský Pavel.