Ve dvaadvacátém kole okresní III. třídy neponechali fotbalisté Hájku, kterému patří první příčka nic náhodě a tříbodově vyloupili nevyzpytatelný Sadov. Tím tak udrželi na vedoucí pozici dvoubodový náskok před druhou chyšskou rezervou, která vybojovala v souboji rezerv na půdě Sedlece hubené jednobrankové vítězství. Naopak opět ztrácely Děpoltovice. Ty tentokrát doma vydřely pouze bod v utkání s hroznětínským béčkem. Ztrácela i Stružná ta pro změnu uhrála nerozhodný výsledek na půdě Počeren. Pohodovou výhru si odvezlo z pilského pažitu žlutické béčko, která pokořilo čtyřmi zásahy tamní rezervu. Hodně cenné body braly na půdě posledních Stanovic hráči Verušiček. Body se pak dělily v Potůčkách, kde tamní jedenáctka uhrála nerozhodný výsledek s týmem Štědré.

III. třída

Sedlec B – Chyše B 0:1 (0:0)
Souboj rezervních týmů rozhodl ve prospěch hostů po změně stran přesnou ranou Václav Pavelka. Rozhodčí: Josef Körmöczi. ŽK: 0:1.

Děpoltovice – Hroznětín B 4:4 (2:2)
O branky vítěze se podělili Martin Benda, Václav Pesser, Roman Kroupa a Jakub Provazník. Za domácí se dvakrát střelecky prosadil Ondřej Čech a jednou Daniel Hertl. Rozhodčí: Tomáš Koudelka.

Počerny – Stružná 4:4 (3:3)
Divoká přestřelka skončila na pažitu v Počernech překvapivou dělbou bodů, o kterou se zasloužili struženští kanonýři Vladimír Pancner, Martin Synek, Petr Rehák a Jakub Sedláček. Za domácí výběr se pak dvakrát zapsal do střelecké listiny Václav Belbl a jednou Roman Farkaš a Daniel Rubický. Rozhodčí: Jiří Zázvorka.

Pila B – Žlutice B 0:4 (0:4)
Hosté, kteří dorazili na Pilu posíleni o hráče krajského A týmu rozhodli o svém vítězství v prvním poločase, když vstřelili všechny čtyři góly, když se dvakrát gólově prosadil Matěj Strejček a jednou David Záluský a Václav Hrachovec. Rozhodčí: Petr Talpáš. ŽK: 1:1.

Potůčky – Štědrá 4:4 (2:1)
Další divoký výsledek se zrodil na půdě horalů. Za domácí výběr si připsali na své konto přesné zásahy Petrové Chvapil a Kraus, a po jednom gólu zaznamenali i jejich spoluhráči Trianh Hai Tung a Phant Hoang Hieu. V dresu Štědré se pak brankově radovali úspěšní střelci Martin Kopelent, Jiří Trojan, Vladimír Šejka a Miloslav Kašpárek. Rozhodčí: David Jati.

Sadov – Hájek 2:3 (1:2)
Důležitou výhru zařídili Hájku přesnými ranami Jiří Kníže, Martin Pavelek a Michal Barth. Za domácí výběr pak skórovali Michal Řeháček a Petr Krejsa. Rozhodčí: Milan Karban. ŽK: 1:1.

Stanovice – Verušičky 3:4 (0:3)
O všechny branky vítěze se postaral ostrostřelec Libor Slivčák. Za domácí se poté dvakrát brankově prosadil Karel Mikoláš a jednou Roman Neudert. Rozhodčí: František Krejčí. ŽK: 3:0. ČK: 1:0.