Kdo tak do Dalovic v sobotním dopoledni dorazil, určitě nelitoval. V zajímavém fotbalovém klání se totiž překláněl ukazatel skóre z jedné strany na druhou a nakonec z toho byla po nerozhodném výsledku dělba bodů.Pro Dalovice to tak byla další ztráta, i přesto si udržely druhou příčku. Naopak pro Kolovou to byl cenný bod, i když o výhru přišla vyrovnávací brankou až pět minut před koncem. Bodově se dotáhla na Dalovice Březová, která stále ještě neokusila během jarní části hořkost porážky. Tentokrát v domácím prostředí pokořila čtyřmi přesnými zásahy nejdecké béčko, čímž si udržela třetí průběžnou příčku v tabulce.

Hodně napilno měly předposlední Děpoltovice, které hostily na svém stadionku favorizovanou Pilu. Ta se však na děpoltovickém pažitu střelecky trápila, když nakonec přišlo rozřešení v 85. minutě, kdy vstřelil jedinou branku duelu pilský Marek Mäsár, který tak zajistil svému týmu patnáctou výhru v soutěži. Navíc se Piláci udrželi na dohled medailovým postům, na které ztrácejí pět bodů.

Vítězství si připsalo na svém pažitu sedlecké KSNP. Tomu se postavil do cesty výběr božičanského SK. Sedlec v domácím prostředí rozhodl o své výhře až po změně stran, když hned na začátku druhého dějství vstřelil v rozmezí pěti minut dvě branky, na což dokázali hosté odpovědět až v závěru duelu kontaktní brankou, na víc jim už nezbyl čas.

Opět se nedařilo Stružné, tedy poslednímu celku tabulky, která si udělala výjezd na půdu bečovského Slavoje. Tam bylo rozhodnuto o výsledku již v prvním poločase, když se Bečováci čtyřikrát zapsali do střelecké listiny. Po změně stran pak přidali pátý zářez, což pro Stružnou znamenalo osmnáctou prohru v soutěži.

Gólovou show si přichystali v domácím prostředí fotbalisté Nových Hamrů pro soupeře z chyšského podzámčí.
Ti dorazili do Krušných hor pouze v jedenácti hráčích a krutě na to doplatili. Od úvodních minut diktovali tempo duelu horalé, kteří svou převahu vyjádřili i brankově. V prvním poločase nasypaly Nové Hamry Chyši B pět branek, po změně stran k tomu přidaly další čtyři. Pro Hameráky to tak byla šestá výhra v soutěži a patřila do kategorie důležitých.

To nejlepší nakonec. Štikou jarní části okresního přeboru jsou i nadále Vojkovice. Ty jako jediný tým ještě neztratily ve druhé polovině ani bod a jejich spanilou jízdu jarní částí nezastavily ani Verušičky. Devět zápasů, devět výher. To je bilance týmu z Poohří. O víkendu si připsali Vojkovičáci na účet sedmnáctou výhru v soutěži, když Verušičkám nadělili gólového bůra. Navíc si Vojkovice vytvořily jako malý fotbalový bonus díky ztrátě Dalovic na čele tabulky dvoubodový náskok.

Výsledky:
Nové Hamry – Chyše B 9:1 (5:1). Branky: 15. Dejl Karel, 18. Rudolský Michal, 24. Jonák Michal, 35. Pazdera Jiří, 42. Jonák Michal, 51. Petrovič Dan, 64. Krajňák Jan, 76. Gergela Martin, 89. Pazdera Štěpán – 28. Smolík Patrik.
Bečov – Stružná 5:1 (4:0). Branky: 15. Borek Tomáš, 23. Bílý Tomáš, 35. Sivák Vojtěch, 42. Berki Pavel, 78. Bledý Josef – 49. Paško Milan (PK).
Verušičky – Vojkovice 0:5 (0:3). Branky: 10. Gonda Josef, 23. Pavlíček Aleš, 34. Matoušek Marek, 49. Gonda Josef, 64. Kučera Václav.
Sedlec – Božičany 2:1 (0:0). Branky: 46. Krejsa Petr, 51. Schönwalder Dalin – 81. Nedbal Roman.
Březová – Nejdek B 4:2 (1:1). Branky: 3. Skořepa Martin, 60. Štěpán David, 68. Coufal František, 76. Khodl Lukáš – 36. Benák Martin, 88. Vaník Tomáš.
Děpoltovice – Pila 0:1 (0:0). Branky: 86. Mäsár Marek.
Dalovice – Kolová 4:4 (3:2). Branky: 13. Stolín Tomáš, 33. Bubla Milan, 36. Bubla Milan, 85. Lorenz Michal – 5. Gábner Jakub, 35. Gábner Jakub, 50. Zeman Aleš, 73. Zuzkovič Tomáš.