Novoroláci sice měli větší počet brankových příležitostí, ale nakonec se museli sklonit před střeleckou muškou nejdeckého mužstva, které z minima vytěžilo maximum. Sokolovské derby mezi Kynšperkem a Habartovem skončilo po nerozhodném výsledku dělbou bodů a na stejné vlně se nesl i souboj týmů ohrožených sestupem, a to Dalovic s Útvinou. Překvapivě vysokou porážku si připsala na své konto Lipová, která vyfasovala na umělce v Rotavě od tamní jedenáctky pět branek. Infarktový zápas byl k vidění na stadionu na Růžovém Vrchu, kde má hlavní fotbalový stan karlovarská Lokomotiva, která sice vedla nad Dolním Rychnovem po prvním poločase jednobrankovým rozdílem, ale po změně stran dvakrát inkasovala.


Poté však zmobilizovala všechny své síly a nakonec dotáhla duel do vítězného konce. Zahanbit se nenechal lídr tabulky z Březové, který v rámci sokolovského derby obstál na půdě Lokte, odkud si odvezl tříbrankovou výhru.
Březováci tak i nadále zaslouženě vévodí průběžné tabulce. Druhý Nejdek na ně ztrácí sedm bodů, třetí Lipová pak bodů deset. Na opačném pólu tabulky se krčí na poslední pozici Dalovice a jen o něco málo lépe je na tom Loket.

Výsledkový servis:
Nová Role – Nejdek 0:2 (0:0). Branky: Falatek Jiří, Kliment Lukáš. Rozhodčí: Hrnčál. ČK: 1:0.


Kynšperk – Habartov 2:2 (1:1). Branky: Šefl Robert, Bezděkovský Jiří – Mašek Richard, Tamajka Lukáš. Rozhodčí: Šuma.


Dalovice – Útvina 1:1 (0:0). Branky: Grňo Martin – Poupě Jiří. Rozhodčí: Fiala.


Rotava – Lipová 5:1 (3:0). Branky: Havel Milan 2, Hessoun Roman, Klepáček Jaroslav, Vázler Lukáš – Luňák Lukáš. Rozhodčí: Godža.


Loko K.Vary – D. Rychnov 3:2 (1:0). Branky: Štípek Stanislav, Budík Tomáš, Kolář Jakub – Vůjtěch Petr 2. Rozhodčí: Klinger.

Loket – Březová 1:4 (0:1). Branky: Tašner Jaroslav - Kašpar Jan 2, Novák Daniel, Neumann Pavel. Rozhodčí: Hnrčál.