Například mistr soutěže, chodovský Spartak, na rozloučenou zvládl divokou přestřelku na hřišti sestupující Lipové. Chodov tak zkompletoval svou vítěznou sbírku na číslo dvacet, čímž mohl po utkání rozjet pořádné bujaré oslavy, jelikož po roční odmlce se navrátil do krajského přeboru.

Nachlup stejně si vedl Vintířov, který o víkendu bojoval o body na půdě Skalné, která se taktéž se soutěží rozloučila sestupem. Naopak Vintířov čeká dodatečná baráž o postup do krajského přeboru, ve kterém se dvakrát střetne s Královským Poříčím.

Do krajského přeboru se navrátila i Aš, ta si na závěr soutěže s chutí zastřílela a odnesl to šesti kousky Dolní Rychnov, který naopak sestoupil do krajské I. B třídy. Vítězstvím se rozloučila se svým působením v I. A třídě poslední Nová Role, ta pokořila dvěma góly Žlutice, i přesto dala nejvyšší třídě sbohem.

Podstatně hůře dopadl Hroznětín, ten totiž zamířil na půdu Rotavy, kde obdržel osm branek. Šestibrankové vítězství urvaly na závěr Trstěnice, které hostily březovské béčko. Zásluhu na tom měl tradičně nejlepší kanonýr soutěže Václav Bezdička, který obstaral čtyři branky svého týmu.

Tři body brala v šestadvacátém kole i Chyše, která dvěma góly pokořila jedenáctku Bochova, když se o obě brankové radosti zasloužil kanonýr Jaroslav Lábr.

Výsledky, 26. kolo:
Rotava – Hroznětín 8:1 (3:1). Branky: Havel Milan 2, Hanzlík Jan, Kučera Aleš, Klepáček Jaroslav, Prokop Roman, Rohan Tom, Vázler Martin – Ondráček Lukáš.

Nová Role – Žlutice 2:0 (1:0). Branky: Skopový Václav, Hájek Lukáš.

Skalná – Vintířov 4:5 (2:5). Branky: Novák František 2, Holý Jiří, Blasl Petr – Jonáš Miroslav 2, Bečvář Radek 2, Hopf Martin.

Lipová – Chodov 4:5 (3:2). Branky: Setnička Tomáš 2, Hurtoš Martin, Slovák Pavel – Šteg Ondřej 2, Vachník Martin 2, Kopecký Michal.

Aš – D. Rychnov 6:0 (4:0). Branky: Svoboda Vlastimil 3, Kubinec Dominik 3.

Trstěnice – Březová B 6:1 (3:1). Branky: Bezdička Václav 4, Kovárník Filip, Černohorský Lukáš - Kasl Jan.

Bochov – Chyše 0:2 (0:1). Branky: Lábr Jaroslav 2.

konečná tabulka třídy

Postup do krajského přeboru
TJ Spartak Chodov, Jiskra Aš
Baráž o krajský přebor
TJ Baník Vintířov
Sestup do I. B třídy
FK Nová Role, FK Skalná,
Sokol Lipová
Baráž o udržení
TJ Olympie Hroznětín