Turnajový triumf si zopakovala z roku 2013 hroznětínská Olympie, která proplula turnajem bez hořkosti porážky, když brala ve čtyřech turnajových vystoupeních tři výhry a jeden nerozhodný výsledek, za což vyinkasovala nejen deset bodů, ale i vítěznou trofej.

Na druhém místě skončila Nová Role, která pod taktovou nového kouče Petra Lutzbauera taktéž neokusila na turnaji hořkost prohry a za dvě výhry a dvě remízy byla odměněna turnajovým stříbrem.

Až třetí místo obsadil pořádající Merklín, který si připsal na účet dvě výhry a dvě porážky, za což bral šest bodů a jako malou náplast stupně vítězů.

Naopak smůly kopec si vybrali na turnaji horalé z Jáchymova, kteří jednou vyhráli, jednou remizovali a k tomu přidali dvě smolné prohry, které je v konečném zúčtování poslaly na nepopulární bramborovou pozici. Poslední příčka připadla výběru Vega Czech, který ani v jednom turnajovém utkání na body nedosáhl.

V rámci slavnostního vyhlášení byl oceněn nejlepší hráč turnaje, a to stoper jáchymovské TJ Jan Kolárik. Nejpřesnější mušku na turnaji měl Jakub Kolář z Vega Czech, který vstřelil celkem čtyři kousky. Ocenění pro nejlepšího brankáře si v Merklíně vychytal hroznětínský gólmanský mág Jiří Rams.

Celý turnaj v pohodovém tempu odřídila před dvěma stovkami fotbalových fanoušků trojice arbitrů ve složení Martin Štěrba, Ladislav Godža, Marián Varga.

Výsledkový servis:
Hroznětín – Merklín 2:0, Jáchymov 2:1, Nová Role 1:1, Vega Czech 4:2; Nová Role – Merklín 1:0, Jáchymov 0:0, Vega Czech 4:2; Merklín – Jáchymov 2:1, Vega Czech 3:2; Jáchymov – Vega Czech 3:1.

Konečné pořadí: 1. Olympie Hroznětín, 2. FK Nová Role, 3. FK Merklín, 4. Jáchymov, 5. Vega Czech.