Na půdě Hroznětína, který se zmítá v sestupovém pásmu, totiž musela skousnout hořkost porážky, zaslouženě. Hroznětín totiž odhodil před favorizovaným soupeřem veškerý ostych a před svými fanoušky slavil výhru v poměru 3:1.

„My šli do utkání s cílem, že nemáme co ztratit, naopak jsme mohli jen získat," popisoval předzápasovou taktiku obránce Hroznětína Jiří Klas. Právě on byl jednou z hlavních postav zajímavého zápasu. „Soupeře jsme třicet minut k ničemu nepustili, naopak jsme mohli vstřelit branky my, jenže nám chybělo štěstí. Nakonec přišel trest, když po mé chybě Lokomotiva šla do vedení," popisoval Klas.

Pak však přišly na pořad jeho velké chvíle. Nejdříve z dorážky vyrovnal, ale gól nebyl uznán pro údajný ofsajd, ale jeho chvíle pak přišla, když v závěru první půle nasměroval svůj přímý kop z třiceti metrů přímo do levé šibenice branky hostů. „Inkasovaná branka nás nakopla, a pak přišlo vyrovnání, i když si myslím, že to byla hodně šťastná střela," skromně dodal Klas.

Ve druhé půli jeho spoluhráči přidali další dvě branky, a i když následně Lokomotiva přeskupila své řady a hnala se do útoku, nakonec se již ukazatel skóre neměnil, a Hroznětín tak mohl slavit cennou výhru.

„Po změně stran jsme přidali další dvě rychlé branky, což soupeř nečekal. Lokáda sice poté pozměnila své rozestavění, ale my si to už v klidu pohlídali a po bojovném výkonu celého týmu dosáhli na cenné tři body. Příští kolo jedeme do Skalné, kde to bude těžké, ale rádi bychom opět bodovali," dodal závěrem Klas.