Ve čtvrtém pokračování zimního turnaje, který pořádá na umělce sokolovské ISŠTE ´SSZB´, dostali řádnou fotbalovou lekci. Od účastníka krajského přeboru Sokola Citice totiž obdrželi krutý výprask – jedenáct branek. Tímto výsledkem se zapsali černým písmem do historie sokolovského turnaje. Po čtyřech odehraných kolech je Hroznětín v konkurenci devíti týmů na předposlední, osmé příčce s jednobodovým ziskem.

Výsledkový servis

Hroznětín – Citice 0:11
Hráče Olympie srazil do kolen hattrickem citický forvard Stockner. Dvakrát se do střeleckých statistik pak zapsali i jeho spoluhráči Peřina a Šiba. O další branky Citic se pak postarali Sinkule, Moule a Štika.
Branky: Stockner 3, Peřina 2, Šiba 2, Moule, Sinkule, Štika. Poločas: 0:5.

Horní Slavkov – Loket 0:4
I v tomto duelu padl jeden hattrick. Postaral se o něj loketský snajpr Unger. Čtvrtý úspěch Lokte si pak na své konto připsal Lukáš Zbořil.
Branky: Unger 3, Zbořil. Poločas: 0:2.

Lomnice – Habartov 2:1
Lomnice vyhrála první půli brankou Janovského. Po obrátce stran pak za hosty srovnal ukazatel skóre Ďuriš. Lomnici pak v závěru duelu zařídil tříbodovou radost přesnou ranou Veselý.
Branky: Janovský, Veselý – Ďuriš. Poločas: 1:0.

Chodov B – Nové Sedlo 3:2
Novosedelští fotbalisté sice vyhráli první poločas dvěma góly šutéra Burdy, ale nakonec odešli z umělky poraženi. Dvěma góly se o to postaral po změně stran kanonýr Vachník a jedním Štěpán.
Branky: Vachník 2, Štěpán – Burda 2. Poločas: 0:2.