Tentokrát nechali všechny body na hřišti Táborska B, kde podlehli místnímu celku 0:2. Po třiadvacátém kole tak chebský celek obývá jedenáctou příčku.
„Podali jsme oproti minulému týdnu lepší výkon, ale domácí zvítězili zaslouženě. Byli rychlejší na balonu, lépe kombinovali, měli spoustu šancí, které neproměnili, byli lepším celkem. Kluci se snažili, bojovali, ale bylo to málo. Musíme koukat na další zápasy, které nás čekají. Už příští víkend nás čeká těžké utkání na domácí půdě s Benešovem, který je aktuálně na druhé příčce tabulky. Bohužel, v utkání nám bude chybět Tomáš Rolník, který v Táborsku dostal po druhé žluté červenou, a tak se budeme muset doma bez něj obejít," lituje Milan Kolouch, trenér Hvězdy.

Divize A, 23. kolo
Táborsko B – Hvězda Cheb 2:0 (1:0).
Hvězda Cheb: T. Martinec – Janota 46. Mour), A. Rolník, M. Dobeš (69. Mour), J. Šaliga, T. Rolník ml., D. Martinec, D. Šneberger, R. Čížek, P. Hudeček, M. Řezáč.
Další výsledky: Písek – Zličín 6:0 (3:0), ZČE Plzeň – Jind. Hradec 1:0 (0:0), Č. Krumlov – Rokycany 1:1 (1:0), Doubravka – Hořovicko 3:0 (1:0), Tachov – Sušice 3:2 (1:2). Utkání Benešov – Nová Ves a Milevsko – Čížová nebyla nahlášena.