Divizní příslušnost pro příští ročník si zajistili už před dvěma koly, a tak by mohli divákům předvést kvalitní fotbal. Zvláště pak po zápase v Tachově, kde obrali třetí tým tabulky o tři body. K utkání se vrátil Milan Kolouch, kouč Hvězdy Cheb.

„Nám se dařilo více v prvním poločase, kdy jsme od 30. minuty byli lepším celkem, Tachovští měli sice více ze hry, vytvořili si dvě slibné šance, nedali pokutový kop, ale jinak jsme je prakticky k ničemu vážnějšímu nepustili. My jsme hráli kolektivně, obětavě, tak, jak se má fotbal hrát. Myslím si, že jsme Tachov zaskočili. Vyhráli jsme 2:0, i když výsledek hře neodpovídá. Klukům bych chtěl poděkovat za tříbodový zisk i za předvedený výkon," vzkázal svým svěřencům Milan Kolouch, který už přemýšlel o zítřejším duelu.

„Doufám, že se v sobotu kluci rozloučí s domácími diváky v zápase s Doubravkou kvalitním výkonem," přál si trenér.

Věříme, že si na stadion Lokomotivy najde cestu hodně fotbalových příznivců a podpoří tak chebské fotbalisty v jejich posledním zápase divize skupiny A. Divizní loučení chebské Hvězdy s ročníkem 2013/2014 začne na stadionu chebské Lokomotivy tradičně v 17.00 hodin.