Ta zvládla na svém stadionu důležitý souboj o čelo tabulky, ve kterém pokořila Chyši, kterou tak vystřídala na čele tabulky. O výsledku bylo na stadionu na Růžovém Vrchu prakticky rozhodnuto již v první půli, když Lokáda šla do dvougólového vedení. Chyše sice po obrátce stran bojovala, snažila se, ale v koncovce jí chyběl pověstný kousek štěstí a to se ukázalo jako rozhodující. Další ztrátu si připsaly Žlutice, které sice nad Lipovou po prvním dějství vedly, ale nakonec se z výhry radovali hosté.

Suma sumárum, Lokáda v patnáctém kole pořádně vydělala, když na čele tabulky má dvoubodový náskok před druhou Chyší a šestibodový před třetími Žluticemi. Druhou prohru v řadě musel skousnout Hroznětín, který neuspěl na umělce v Rotavě, a drží se tak kousek nad dnem tabulky. Na tom pak je plně usazen Dolní Rychnov, který doma nezvládl důležitý souboj o šest bodů s Aší. Jarní premiéra nevyšla ani Nové Roli, která neuspěla v Kynšperku. Tři body vybojoval v domácím prostředí Vintířov, který získal skalp Bochova.

Výsledky, 15. kolo: 

Rotava – Hroznětín 2:0 (1:0). Branky: Jandora Miroslav, Jandora Jaroslav.

Kynšperk – Nová Role 2:1 (1:0). Branky: Pečinka Vlastimil, Panajotov Radek – Janda Jan.

Žlutice – Lipová 2:3 (2:1). Branky: Majer Marcel, Strejček Matěj – Bílek Petr, Luňák Lukáš, Setnička Tomáš.

Loko K.Vary – Chyše 2:0 (2:0). Branky: Riedl Roman, vlastní.

D. Rychnov – Aš 1:2 (1:2). Branky: Kalabza Petr – Svoboda Vlastimil, Lauko David.

Vintířov – Bochov 5:3 (2:3). Branky: Svůra Michal, Krejčí Petr, Ševc Jozef, Jonáš Miroslav, Kavur Marek – Pacinda Kamil 2, Janáček Martin.