A nebylo divu. Druhou porážku musela překvapivě v podzimní části skousnout Nová Role, která tentokrát neuspěla na půdě Vintířova, ten se po pětibrankovém přídělu posunul do čela tabulky. V trikotu Vintířova si připsal na své konto hattrick Miroslav Jonáš. Naopak Nová Role se usadila na poslední, čtrnácté příčce. Podruhé padl i Hroznětín, který na svém hřišti nestačil v derby na Chyši, od které vyfasoval pět branek, a stále tak na své první body čeká. V dresu Chyšáků se blýskl hattrickem Jaroslav Lábr.

To stejné se dá říci o týmu Skalné, který taktéž vyšel opět bodově naprázdno, když před svými fanoušky prohrál rozdílem dvou branek s chodovským Spartakem, pro nějž to byla druhá výhra v řadě. Podruhé naplno bodoval i bochovský SMB, který si tentokrát doma vyšlápl na březovskou rezervu, jíž nasázel tři branky, a v tabulce se drží na druhé příčce. Podruhé byl na podzim stoprocentní i Dolní Rychnov, který vydřel jednobrankové vítězství na půdě Dolního Žandova. Premiérové vítězství brala v domácím prostředí Aš, ta pokořila Rotavu tříbrankovým rozdílem. V posledním utkání prvního kola přivítal nováček z Trstěnic na svém pažitu Žlutice a fanoušci se určitě nenudili, když zhlédli velmi zajímavou přestřelku, ve které padlo sedm branek a vítězně ji zvládly Žlutice.

Výsledkový servis:
Aš – Rotava 3:0 (1:0). Branky: Svoboda Vlastimil 2, Novák Jiří.

Lipová – D. Rychnov 0:1 (0:1). Branka: Singer Michal.

Skalná – Chodov 1:3 (0:2). Branky: Novák František – Šteg Ondřej 2, Vild Adam.

Bochov – Březová B 3:1 (2:0). Branky: Janáček Martin, Bláha Jiří, vlastní – Tišl Marek.

Hroznětín – Chyše 1:5 (1:1). Branky: Kouba František – Lábr Jaroslav 3, Hanzlíček Jiří, Bouška Miroslav.

Trstěnice – Žlutice 3:4 (3:3). Branky: Bezdička Václav, Vyšňovský Josef, vlastní – Majer Marcel, Pěnkava Jan, Suda Pavel, Kryl Milan.

Vintířov – Nová Role 5:2 (3:1). Branky: Jonáš Miroslav 3, Klemera Michal, Gašpar Libor – Hájek Lukáš, Vaverka Josef.