Tentokrát musel skousnout šest gólů od žlutického Sokola, v jehož dresu opět řádil kanonýr Matěj Strejček. Na bodové vlně se udržela Lokáda, která urvala dva body v souboji s Lipovou. Stoprocentní bilanci má po druhém kole Chyše, která si dojela pro tříbodovou radost na půdu Dolního Rychnova. V sokolovském derby, které se odehrálo v Kynšperku, kde se představila Rotava, se branek diváci nedočkali. V penaltovém rozstřelu se pak vedlo lépe domácím borcům. Premiérové body urvala v domácím prostředí Útvina, která o dvoubodovém zisku v souboji s Novou Rolí rozhodla po penaltovém rozstřelu. S nepořízenou se vrátil z Aše nováček z Hroznětína, který stejně jako Bochov i nadále na své první body v soutěži čeká. Druhou prohru zaznamenal Vintířov, který doma nestačil na jedenáctku Skalné, které podlehl dvoubrankovým rozdílem.

Výsledkový servis:
Loko K.Vary – Lipová 1:1 (1:0) – PK 4:3. Branky: Tulák Jindřich – Uhlík Pavel.

Žlutice – Bochov 6:2 (2:1). Branky: Strejček Matěj 2, Černý Václav 2, Majer Marcel, Profant Vít – Kajzar Robert, Nezval Lukáš.

D. Rychnov – Chyše 1:2 (0:1). Branky: Křenek Vladislav – Bouška Miroslav, Vojta Lukáš.

Útvina – Nová Role 2:2 (1:1) – PK 4:3. Branky: Hejkal Marek, Olejník Pavel – Chlup Tomáš, Červík Tomáš.

Kynšperk – Rotava 0:0 (0:0) – PK 4:2.

Vintířov – Skalná 2:4 (2:1). Branky: Jonáš Miroslav, Valach Ivan – Zádrapa Radek, Schveiner Jiří, Blasl Petr, Holý Jiří.

Aš – Hroznětín 2:0 (1:0). Branky: Hančík Jozef, Žíla Matěj.