Ten si na svém pažitu totiž poradil s celkem Skalné, kterému nasázel čtyři branky, když se o polovinu branek domácího výběru zasloužil Vladislav Křenek.
Důležitou výhru urvaly na hřišti pod Vladařem Žlutice, které pokořily Rotavu třemi góly, když dva z nich obstaral nejlepší střelec soutěže Matěj Strejček. Cenné vítězství urvala na Růžovém Vrchu v malém derby s Novou Rolí karlovarská Lokomotiva, která přejela Novou Roli čtyřbrankovým rozdílem, polovinu branek Lokády si připsal na svůj účet Jakub Diviš.

Důležité utkání, které bylo na programu v Aši, kde hostila tamní Jiskra Bochov, nakonec skončilo dělbou bodů. Bochováci, kteří celé utkání pouze dotahovali, nakonec však urvali dva body, když po nerozhodném výsledku zvládli i penaltový rozstřel. Bodově naprázdno vyšla v chyšském podzámčí Lipová, která si přibalila na cestu zpátky do fotbalového rance tři góly, když o všechny radosti vítěze se postarali hráči se jménem začínajícím na písmeno J. Vintířov pak obral na svém pažitu o cenný bod lídra z Kynšperku, po nerozhodném výsledku uspěl v následné penaltové loterii.

Výsledky, 24. kolo:
Žlutice – Rotava 3:1 (2:1). Branky: Strejček Matěj 2, Majer Marcel – Jandora Miroslav.

Loko K.Vary – Nová Role 4:0 (2:0). Branky: Diviš Jakub 2, Veselský Roman, Štěpán Radek.

D. Rychnov – Skalná 4:2 (3:0). Branky: Křenek Vladislav 2, Kalabza Petr, Vůjtěch Petr – Holý Jiří 2.

Aš – Bochov 4:4 (2:1) – PK 6:7. Branky: Svoboda Vlastimil, Maher Petr, Kohuťár Michal 2 – Rendla Antonín, Pacinda Kamil, Bláha Jiří, Tichý Petr.

Chyše – Lipová 3:1 (1:0). Branky: Varga Josef, Hanzlíček Jiří, Velek Josef – Hurtoš Martin.

Vintířov – Kynšperk 1:1 (0:0) – PK 4:5. Branky: Zelenka Jakub – Marek Jakub.