Ani jeden ze tří pokusů neměly úspěšný. Snad se tedy dočkají ve čtvrtém pokračování. Ale opět je čeká náročná šichta. Právě poslední Hroznětín se opět představí ve fotbalovém azylu v Květnové, kde mu budou soupeřem Žlutice. Předposlední Nová Role pak bude hostit na svém hřišti u novorolského rybníka znovuzrozený Dolní Rychnov.

Nejlehčí úlohu tak před sebou má dvanáctá Lipová, která se taktéž představí na své půdě, na které bude hostit Rotavu. Naopak udržet se na vítězné vlně bude chtít lídr tabulky chodovský Spartak, který si udělá menší výlet na stadion trstěnického TJ. Druhý Vintířov bude usilovat o bodový zisk na půdě čtvrtého Bochova, což může být pro náročného fanouška pořádné lákadlo. Kvalitní fotbal slibuje i souboj chyšského A-týmu, který v podzámčí přivítá březovskou rezervu. Nudit se nebude fanoušek ani na Chebsku, kde může zhlédnout derby mezi Skalnou a Aší.

I. A třída, 4. kolo: Lipová – Rotava, Skalná – Aš, Bochov – Vintířov, Nová Role – Dolní Rychnov, Hroznětín – Žlutice (vše sobota, 17.00), Chyše – Březová, Trstěnice – Chodov (oba neděle, 15.00)