Dočkali se. Premiérový jarní tříbodový zisk si připsali po utkání se Studánkou, kterou pokořili v poměru 2:0. Velkou zásluhu na tom měl tradičně sedlecký forvard František Petra. V prvním poločase si sice Sedlec vytvořil mírný tlak, ale byli to hosté, které při jediné šanci skvěle vychytal brankář Toka. Když k tomu připočteme neplodnou koncovku domácích, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas načal Sedlec samostatným únikem Krejsy, který však v minisouboji s brankářem hostů neuspěl. Tlak domácích borců narůstal a v 58. minutě orazítkoval bombou ze třiceti metrů břevno svatyně Studánky sedlecký Sipos. A pak to přišlo. Hlavní postavou byl čerstvý otec František Petra, který doběhl na duel přímo z porodnice, aby rozdal něco málo z fotbalové radosti. A povedlo se.

V 70. minutě Petra nacentroval míč do šestnáctky hostů, kde se následně odrazil k volnému Kováčovi, který poprvé rozjásal sedlecké fans. O deset minut později nasprintoval Petra do pokutového území hostů, kam přiletěl centr od Sipose a sedlecký špílmachr parádním halfvolejem navýšil ukazatel skóre na rozdíl dvou branek.

Sedlec – Studánka 2:0
Branky: 70. Kováč, 80. Petra. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kozák.
KSNP Sedlec: Toka – Florián, Kadlec, Janáček, Budil – Jelínek, Limani, Fučík, Krejsa – Kováč, Nečiporenko (stř. Sipos, Petra, Oncirk).