O poznání těžší los čekal Potůčky, které hostily na svém stadionku právě lídra z Děpoltovic, ten ani v závěru soutěže nepřipustil žádné překvapení, a na své konto si tak připsal jedenadvacáté vítězství v soutěži. Navíc horalům sebral veškeré naděje na účast v baráži. Velký komfort si mohly dovolit na závěr soutěže Verušičky, které taktéž musely skousnout porážku, navíc před svými fanoušky od týmu Stanovic.

I přes prohru se udržely na barážovém místě, jelikož bochovské béčko účast v baráži již před posledním kolem odmítlo. Právě Bochováci se loučili vítězstvím, když uspěli v duelu, který se odehrál na pažitu v kaštanové aleji, kde mají fotbalový tábor Počerny, které musely skousnout sedmibrankový příděl.

Jednou trefou k výhře Bochova B přispěl i nejlepší kanonýr soutěže, a to Kamil Pacinda, který zatížil konta soupeřů šestadvaceti góly. K tomu můžeme připočíst bochovským barvám titul vicemistra III. třídy. Bronz tedy připadl Verušičkám, pod stupni vítězů na čtvrtém místě pak skončily díky lepším vzájemným zápasům s Potůčky Stanovice.

Výhrou se rozloučili se soutěží v Perninku, kde tamní jedenáctka obstála v derby Sokolů, když pokořila ten hájecký čtyřbrankovým rozdílem. Na gólovém kolotoči ve Štědré se povozila Slavie Junior, která obdržela na cestu zpět osm branek.

Dvory urvaly těsnou výhru nad pilským béčkem, kterému patří poslední příčka, a souboj rezervních týmů, který se odehrál v Sedleci a střetla se v něm béčka Sedlece a Hroznětína, skončil po nerozhodném výsledku dělbou bodů, a to navíc domácí borci odehráli celé utkání pouze o devíti hráčích.

Do okresního přeboru tedy postoupily Děpoltovice. Z III. třídy nikdo nesestoupil a v barážovém utkání o postup do okresního přeboru vyzvou v sobotu 21. června od 17.00 hodin Verušičky na stadionu ve Staré Roli toužimské béčko, které bude v tomto měření sil plnit roli favorita, a není divu, když bude moci využít služby hráčů z krajského A-týmu.

Výsledky, 26. kolo:
Sedlec B – Hroznětín B 2:2 (2:2). Branky: Patera Václav, Krejsa Petr – Klas Jiří 2.

Verušičky – Stanovice 1:2 (1:1). Branky: Kubka František – Kubíček Jan 2.

Potůčky – Děpoltovice 2:4 (0:2). Branky: Jaroš Petr, Kraus Petr – Hertl Daniel 2, Štrajt David, Bičaník Pavel.

Dvory – Pila B 1:0 (0:0). Branka: Brůža Jan.

Počerny – Bochov B 3:7 (1:2). Branky: Košťál Vladimír, Pancner Vladimír, Pikrt Václav – Brabenec Jiří 3, Fiala Miroslav 2, Pacinda Kamil, Bláha Jiří.

Štědrá – Sl. Junior KV 8:1 (2:1). Branky: Kopelent Václav 3, Kubínek Petr 2, Vitner Lukáš 2, Machala Ivo – Šůla Jakub.

Pernink – Hájek 4:0 (1:0). Branky: Kasparides Marek 2, Živanovič Miroslav, Nguyen Giang.