III. třída, skupina A
Udržet se na čele tabulky budou chtít v dalším pokračování skupiny A horalé z Nových Hamrů, kteří se však představí v těžkém utkání na půdě v Sadově s místním Sokolem, který se drží na třetí příčce tabulky. Na zaváhání týmu z horské oblasti bude čekat Hájek, který prověří další tým z hor, a to Potůčky. Navázat na výhru s Abertamy budou chtít na svém plácku Počerny, jimž se postaví do cesty pilská rezerva, na kterou Počerny ztrácejí v tabulce tři body. Derby horalů se odehraje na stadionu Hroznětína, kde se postaví místní Olympie Perninku. V sázce bude pověstných šest bodů, což slibuje pořádnou fotbalovou bitvu.
III. třída, skupina A: Hájek – Potůčky (sobota, 14.30), Sadov – Nové Hamry (sobota, 14.30), Počerny – Pila B (sobota, 14.30), Hroznětín B – Pernink (neděle, 14.30).

III. třída, skupina B
Tahákem skupiny B bude bezesporu peprné derby mezi toužimskou rezervou a Útvinou. Oba týmy od sebe dělí pouze několik kilometrů a všichni hráči se velmi dobře znají. Navíc půjde o souboj o druhou příčku tabulky, což přidá zápasu na atraktivitě. Derby se odehraje i na hřišti pod Vladařem, kde vyzvou Žlutice B jedenáctku Krásného Údolí. Udržet vítěznou sérii a první místo budou chtít Verušičky, které se představí ve žlutickém azylu, kde přivítají rezervu tepelského Sokola. Zajímavé utkání bude k vidění v Bochově, kde se tamní rezerva bude prát o důležité body s posledním Otročínem.
III. třída, skupina B: Žlutice B – Krásné Údolí (sobota, 14.30), Verušičky – Teplá B (neděle, 14.00, hřiště Žlutice), Toužim B – Útvina (neděle, 14.30), Bochov B – Otročín (neděle, 14.30).