III. třída, skupina A

Po 22. kole má skupina A nového lídra tabulky. Vedoucí Pernink totiž překvapivě v domácím prostředí zaváhal, když nestačil na tým Hájku, se kterým musel skousnout dvoubrankovou porážku, o kterou se zasloužil dvěma úspěšnými zásahy hájecký Radek Lešťan. Do čela tabulky se tak vyhoupl sadovský Sokol, který před svými fanoušky nasázel bůra horalům z Abertam. O nejvyšší výhru kola se postarala na hřišti pod radošovským mostem Kyselka, která hostila Potůčky, kterým nastřílela šest branek, čímž se udržela na druhém místě v těsném závěsu za Sadovem. Naopak Pernink po první domácí prohře padl na třetí příčku. V souboji tabulkových sousedů se proti sobě postavily dvě rezervy, hroznětínská a děpoltovická. V tomto měření fotbalových sil dosáhli na výhru Děpoltovičáci, kteří Hroznětínu B vstřelili tři kousky.

III. třída, skupina A, 22. kolo

Sadov – Abertamy 5:1 (2:1). Branky: 18. Dimitrov Jan, 37. Doležal Petr, 70. Žid Miroslav, 72. Žid Miroslav, 85. Dyk Roman – 21. Vlk Pavel.
Pernink – Hájek 0:2 (0:1). Branky: 30. Lešťan Radek, 51. Lešťan Radek.
Kyselka – Potůčky 6:1 (2:1). Branky: 10. Toušek Ondřej, 19. Hlaváč Josef, 47. Bláha Tomáš, 65. Hlaváč Josef, 83. Kliment Josef, 86. Štěrba Martin – 21. Šípek Miroslav.
Hroznětín B – Děpoltovice B 1:3 (0:3). Branky: 51. Stütz Jan – 12. Bernátek Stanislav, 16. Wendler Martin, 26. Lébl Jakub.

III. třída, skupina B

Velmi cenný skalp si připsal na konto vedoucí tým Toužim B. V derby totiž dokázal obrat po jediné přesné trefě, kterou měl na svědomí Tomáš Adamický, o všechny body celek Útviny. Útviňáci, kterým patří druhá pozice, tak na první místo ztrácí již dvanáct bodů. Stoprocentní byly třetí Stanovice, které se představily na půdě Krásného Údolí, kde slavily dvoubrankovou výhru. Na tři body dosáhly i Počerny, které si udělaly výjezd na hřiště Kolové, kde udolaly tamní béčko rozdílem jedné branky. Povinnou výhru braly Žlutice B, které zamířily na půdu posledního Otročína, kde dosáhly na tříbrankovou výhru.

III. třída, skupina B

Útvina – Toužim B 0:1 (0:1). Branka: 34. Adamický Tomáš.
Kolová B – Počerny 1:2 (0:1). Branky: 47. Jiskra Vít – 29. Valta Martin, 72. Petráček Václav.
Kr.Údolí – Stanovice 0:2 (0:1). Branky: 41. Waldman František, 59. Nagy Jakub.
Otročín – Žlutice B 1:3 (1:1). Branky: 7. Grban Viktor – 31. Bártko Jan, 47. Bártko Jan, 50. Záluský David (PK).