Zlomit podzimní mizérii zamíří horalé z Potůčků na půdu dalšího horského týmu, a to Perninku, kde tak bude k vidění kvalitní derby. Hodně se pak zapotí Sadov, který na svém hřišti vyzve nevyzpytatelné Abertamy, a udržet se na vítězné vlně budou chtít Nové Hamry, které zamíří vyplenit Hájek. Zajímavá bitva je nachystána v Hroznětíně, kde se utká tamní béčko s Počerny.
Skupina A, 2. kolo: Pernink – Potůčky (sobota, 14.00), Sadov – Abertamy (sobota, 17.00), Hájek – Nové Hamry (sobota, 17.00), Hroznětín B – Počerny (neděle, 15.00).

I ve skupině B se bude na co těšit. Například třetí domácí utkání má před sebou útvinský Sokol, kterému tentokrát bude soupeřem bezbodový Otročín, což slibuje střelecké hody.  Ty se pak mohou odehrát i na půdě vedoucího celku tabulky, a to bochovské rezervy, které se postaví do cesty Krásné Údolí. Pod Vladařem bude na programu souboj béček, ve kterém se proti sobě postaví Žlutice a Teplá. Střelecky žhavo určitě bude i v Toužimi, kde se představí v souboji s tamním béčkem stanovická jedenáctka.
Skupina B, 2. kolo: Žlutice B – Teplá B (sobota, 17.00), Bochov B – Krásné Údolí (neděle, 15.00), Útvina – Otročín (neděle, 16.00), Toužim B – Stanovice (neděle, 17.00).