Ve skupině A se odehraje šlágr kola na Pile, kde tamní rezerva vyzve tu bochovskou. V sázce bude poslední příčka, jelikož oba týmy v průběžné tabulce dělí pouhý bod, takže se dá očekávat velmi zajímavý souboj.

Lídr tabulky Slavia Junior se představí na čerstvém horském vzduchu, a to v Potůčkách, kde poměří své síly s místními horaly. Napilno bude mít rezerva sedleckého KSNP, která se opět představí na dalovickém stadionu, kde se jí postaví do cesty stanovický SC v čele s kanonýrem Janem Bauerem, což může přinést fanouškům očekávané brankové hody.

Skupina A: Potůčky – Slavia Junior (sobota, 15.00), Sedlec B – Stanovice (neděle, 15.00, Dalovice), Pila B – Bochov B (neděle, 17.00).

V béčkové skupině se řádně zapotí především týmy z tabulkového suterénu. Aktuálně poslední tým tabulky Krásné Údolí si udělá výlet do horské oblasti, přesněji do Perninku, kde se bude prát o mistrovské body s tamním Sokolem.

Podstatně hůře na tom bude předposlední Otročín, ten se totiž představí na půdě střelecky naladěného Hájku, což slibuje na závěr základní části pořádnou gólovou přestřelku v podání hájeckých kanonýrů. Gólově žhavo však může být i pod Vladařem, kde tamní Sokol přivítá jedenáctku Počeren.

Napravit si reputaci bude chtít lídr tabulky, a to rezerva karlovarského 1.FC. Ta zamíří na horký pažit hroznětínské rezervy, kde však budou Varáci plnit roli favorita. Souboj rezervních týmů bude na programu na stadionu v Sadově, kde se proti sobě postaví karlovarská Lokomotiva B a Toužim B.

Skupina B: Žlutice B – Počerny (sobota, 13.30), Pernink – Krásné Údolí, Loko KV – Toužim B, Hájek – Otročín (vše sobota, 17.00), Hroznětín B – 1.FC KV B (neděle, 15.00).