V šesti odehraných utkáních padlo celkem 39 branek, když k tomu ještě připočteme tři góly za jednu kontumaci, měli o víkendu kanonýři III. třídy doslova brankové žně. Vždyť v průměru padlo v jednom utkání úctyhodných 5,5 gólu.

Nejvíce branek zhlédli diváci v úvodním kole na malém plácku v Počernách, kde místní výběr nestačil po divoké přestřelce na tým Dvorů. Sedm branek obdržely v prvním kole v domácím prostředí Verušičky, když v rámci derby neuspěly s rezervou Žlutic. Další střelecké žně se odehrály v Potůčkách, kde v rámci derby horalů si Potůčky připsaly na své konto pohodovou výhru nad výběrem perninského Sokola.

Další přestřelka byla k vidění na půdě dalovické rezervy, kam si dojelo pro šestibrankové vítězství bochovské béčko. Děpoltovice pak vybrakovaly za tři body Sadov a Bečov se na svém stadionu o body podělil po nerozhodném výsledku s hroznětínskou rezervou.

A to nejlepší nakonec. První utkání a hned kontumace, a to v podání Slavie Junior, která nechala tři body bez práce jedenáctce Štědré, která si tak udělala během víkendu nedobrovolné volno.

Výsledky, I. kolo

Potůčky – Pernink 5:2 (2:2)
Hattrickem rozhodl o výhře domácího výběru kanonýr Miroslav Šípek. Další dvě branky Potůčků si připsal na své konto Jiří Poliščuk. Za Pernink poté dvěma zásahy zmírnil porážku Milan Novák. Rozhodčí: Jan Vašek.

Počerny – Dvory 4:6 (2:3)
O výhře hostů rozhodli dva hráči, kteří si na své konto připsali hned tři góly. Nejdříve slavil hattrick Roman Bílý a hned nato i jeho týmový kolega Adrian Bošiak. Za domácí poté snížil třemi zásahy do černého Daniel Rubický a jednou se brankově radoval Roman Farkaš. Rozhodčí: Radim Vrba.

Dalovice B – Bochov B 1:6 (0:1)
Třikrát zamířil do branky domácího celku bochovský Ivo Macháček a jednou pak Milan Paško, Milan Hajducký a Jakub Vonšovský. Za domácí výběr si připsal na své konto alespoň čestný úspěch Vitaliy Mykhaylyuk. Rozhodčí: Tomáš Koudelka. ŽK: 1:1.

Bečov – Hroznětín B 1:1 (1:1)
V Bečově se odehrálo vše podstatné již v prvním poločase, když se za domácí trefil mezi tři tyče Josef Havlovic, za hosty pak Roman Kroupa. Rozhodčí: Petr Talpáš.

Verušičky – Žlutice B 0:7 (0:3)
Střelecké hody v podání hráčů zpod Vladaře režírovali autoři dvou branek David Eberl a Martin Hladký. O zbylé zásahy vítěze se podělili Jan Vorel, Petr Harang a David Záluský. Rozhodčí: Jiří Kaucký.

Další výsledky: Sadov – Děpoltovice 1:2 (1:1), Štědrá – Sl. Junior 3:0 (kontumace).