Lídr z Bochova dostal další fotbalovou facku na půdě Hájku, kde musel skousnout porážku o dvě branky, ta byla již třetí v podzimní části. Možnost posunout se do čela tabulky měly Děpoltovice, které však překvapivě zanechaly po jednobrankové porážce všechny body ve Štědré a taktéž potřetí musely odejít ze hřiště jako poražený tým. V domácím prostředí neuspěly ani do té doby v pořadí třetí Počerny. Ty musely skousnout překvapivou porážku o dvě branky od nováčka ze Stanovic, a jako bonus ještě vyfasovaly červenou kartu. Nepochopitelný zkrat si pak připsala na své konto Slavie Junior. Ta se představila na půdě posledního týmu tabulky Sedlece B, kde plnila roli favorita, ale pouze do 70. minuty, kdy byl stav nerozhodný 1:1. V 70. minutě pak bylo na hřišti pořádně dusno. Po nevybíravém ataku na domácího Šlemra se začala na hřišti slovní přestřelka, do které se nepochopitelně zapojil ze střídačky člen Slavie Junior Matějček a incident byl na světě.

Po nepublikovatelných urážkách na obou stranách pak přišlo na pořad rozuzlení, kdy si přišel Matějček se Šlemrem vyřídit účty přímo na hřiště, kde po další slovní přestřelce poslal sedleckého hráče pěstí k zemi a bylo vymalováno, v ten moment hlavní rozhodčí předčasně ukončil utkání. Pro fanouška to byl určitě mrazivý moment, jelikož Slavie, která plnila v Sedleci roli favorita, herně propadla a více ze hry měl Sedlec, zejména pak útočník Fenkl mohl zpytovat svědomí, když několikrát pelášil osamocen na branku Slavie Junior, avšak bez gólového efektu.  Navíc po nepochopitelném  zkratu svého hráče může přijít Slavie dodatečně o důležité body.

Ale teď z jiného soudku. Pohodovou výhru si připsal na svém pažitu Pernink, který pokořil hodně kombinovaný tým pilské rezervy. Zajímavá přestřelka se šťastným koncem pro tým Dvorů se odehrála v Drahovicích, kde neuspěla hroznětínská rezerva. Důležitou výhru horalům z Potůčků zařídili především kanonýři se jménem Petr, kteří se tak zasloužili o všechny gólové radosti svého týmu v souboji s týmem Verušiček. V dohrávaném utkání, které bylo na programu ve státní svátek, pak ukořistila Slavie Junior pouze bod za bezbrankovou remízu s předposlední rezervou pilského Baníku.

III. třída, 11. kolo:
Sedlec B – Sl. Junior KV 1:1 (1:1)  – nedohráno (pozn. red., o osudu utkání rozhodne disciplinární komise OFS).
Hájek – Bochov B 4:2 (2:0). Branky: Češpiva Petr 2, Drbohlav Milan, Pečinka Jiří – Janáček Martin 2.
Pernink – Pila B 5:0 (2:0). Branky: Janda Jan 2, Mitterpach Miroslav, Kotrla Jan, Braný David.
Štědrá – Děpoltovice 1:0 (0:0). Branka: Sitek Martin.
Počerny – Stanovice 1:3 (0:2). Branky: Zábranský Vít – Kubíček Jan 2, Klauz Václav.
Potůčky – Verušičky 3:2 (1:0). Branky: Jaroš Petr, Kraus Petr, Groh Petr – Kluska Tadeáš, Slivčák Libor.
Dvory – Hroznětín B 5:4 (3:2). Branky: Bošiak Adrian 2, Moravec Antonín, Müller Václav, Bočinský František – Kubík Miroslav 2, Kubala Lukáš, Schneider Martin.

Dohrávka
Slavie Junior – Pila B 0:0.