III. třída, skupina A
V osmém kole skupiny A se proti sobě postaví první a poslední tým tabulky v podání vedoucích Nových Hamrů a na dně sedících Počeren. Oba týmy v tabulce dělí propastných patnáct bodů, ale oba výběry jsou zvyklé na malé hřiště, což by mohlo přinést na úkor favorita velké překvapení. Protáhnout vítězné tažení budou chtít Abertamy, které se podruhé za sebou představí na svém hřišti, když se jim do cesty tentokrát postaví pilská rezerva. Napravit si reputaci bude chtít hroznětínská rezerva, která v uplynulém kole musela, ač v oslabení, skousnout desetibrankový příděl. O víkendu se představí svým fanouškům v souboji s druhým týmem Hájku, takže to opět nebude cesta růžovou zahradou. Po volnu opět naskočí do podzimní části horalé z Perninku, kteří se utkají na čerstvém vzduchu s nováčkem soutěže Sadovem.
III. třída, skupina A, 8. kolo: Pernink – Sadov (sobota, 14.00), Abertamy – Pila B (sobota, 17.00), Hroznětín B – Hájek (neděle, 15.00), Nové Hamry – Počerny (neděle, 16.00).

III. třída, skupina B
Šlágrem skupiny B bude bezesporu duel rezervních týmů, ve kterém se proti sobě postaví v rámci malého derby Toužim B a Bochov B. Toužimáci si drží první pozici a na podzim ještě neokusili hořkost porážky, naopak Bochov B v uplynulém kole odpočíval, což mu přidá na fotbalové síle. Souboj tabulkových sousedů se odehraje na hřišti Krásného Údolí, kam dorazí Stanovice. Týmy od sebe dělí v tabulce pouhý bod, což přinese potřebný fotbalový náboj. Hodně napilno bude mít žlutická rezerva, která si to o víkendu zamíří do Útviny, kde poměří své síly s tamním Sokolem.
III. třída, skupina B, 8. kolo: Otročín – Verušičky (sobota, 16.00), Krásné Údolí – Stanovice (neděle, 14.00), Toužim B – Bochov B (neděle, 16.00), Útvina – Žlutice B (neděle, 16.00).