Počerny, které sedí na fotbalovém trůnu, neponechaly nic náhodě a na svém hřišti v žaludové aleji přidaly do své sbírky jubilejní desátou výhru, když povinně pokořily poslední Stružnou čtyřbrankovým přídělem. Hattrickem se v duelu blýskl útočný hrot Počeren Vladimír Pancner. V malém El Clásicu uspěl před svými fanoušky i druhý v pořadí Sadov, kterému se postavil do cesty opravdu nedaleký Hájek. O vítězi bylo rozhodnuto již po prvním poločase, kdy Sadov se svými fanoušky, kterých se sešla celá osmdesátka, oslavil tři z celkových čtyř vstřelených branek.

Na devátou výhru se řádně nadřela třetí Útvina, která v derby cestovala na půdu Otročína, kde plnila roli favorita. Útviňákům se v duelu gólově nedařilo, když vysvobození přinesla až 67. minuta, kdy mezi tři tyče zamířil Roman Krása, který tak svému týmu zajistil tříbodový zisk. Pouze s jedenácti hráči zamířila žlutická rezerva na horský vzduch, přesněji do Abertam, kde z pozice favorita nakonec musela skousnout hubenou prohru, když o výhře horalů rozhodl tři minutky před koncem duelu přesnou ranou rychlík Zdeněk Lakatoš.

V derby horalů se proti sobě postavily Hroznětín B a Potůčky. Hroznětínské béčko duel dobře rozehrálo, když šlo do dvoubrankového vedení, to však Potůčky dokázaly smazat a zápas dovedly do dělby bodů. Poté si oba týmy premiérově vystřihly penaltový rozstřel, který lépe vyšel Potůčkům, které tak dosáhly na druhý, bonusový bod. Další El Clásico se odehrálo ve Stanovicích, a to pod taktovkou tamního SC. Rezerva Kolové v tomto souboji jen smutně přihlížela gólovému řádění Václava Klauze juniora, který ji vyplatil během zápasu nepopulárním bůrem, takže se tak zasloužil o všechny branky svého týmu.

III. třída, 9. kolo
Stanovice - Kolová B 5:2 (3:0). Branky: 6. Klauz Václav, 18. Klauz Václav (PK), 35. Klauz Václav, 50. Klauz Václav, 55. Klauz Václav - 77. Zeman Aleš (PK), 88. Zeman Aleš.

Hroznětín B - Potůčky 2:2 (2:1) - PK 3:4. Branky: 8. Havránek Radek, 20. Kodajek Martin - 31. Trojek Štěpán, 77. Kraus Petr.

Děpoltovice B - Kr.Údolí 4:0 (2:0). Branky: 11. Belbl Václav, 29. Šejna Jakub, 55. Bernátek Stanislav, 78. Wendler Martin.

Otročín - Útvina 0:1 (0:0). Branka: 67. Krása Roman.

Sadov - Hájek 4:1 (3:0). Branky: 27. Lehečka Jiří, 35. Slakoper Daniel, 40. Dimitrov Jan, 72. Křeháček Michal - 58. Sulák Ladislav.

Počerny - Stružná 4:0 (4:0). Branky: 13. Pancner Vladimír, 18. Švéda Josef, 26. Pancner Vladimír, 29. Pancner Vladimír.

Abertamy - Žlutice B 1:0 (0:0). Branka: 87. Lakatoš Zdeněk.